Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti megsértődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti megsértődnétek ezen? (F)

Figyelt kérdés
Barátnőm meghallotta h mondtam haveromnak h jól cumizik és megsértődött. Szerintetek is "bántó" lenne ez?
2011. júl. 24. 07:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%
Hát én a barátnőd helyében még a nyakadat is kitekertem volna!!! szerintem nem hiába van hálószoba titok! az nem tartozik senkire sem!!!!!
2011. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 napietus ***** válasza:
78%
igen, mert ilyesmit nem illik kibeszélni. hihetetlen taplóságra vall, főleg, ha a barátnőd füle hallatára mondtál ilyet.
2011. júl. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem tudtam h hallja... meg amúgy se kritikának számít az ilyesmi. Dicséretnek is felfoghattta volna.
2011. júl. 24. 08:13
 4/32 anonim ***** válasza:
71%

igen irtó gáz


én dobnálak

de legalábbis min 2 hétig kerülnélek

2011. júl. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Undorító dolog volt, megérdemelnéd, hogy kidobjon. Ő a barátnőd, nem pedig a lotyód, hogy ilyen módon dícsérd mások előtt. Nőj fel mielőtt barátnőzöl!
2011. júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
Talán én vagyok a retardált, de engem nem igazán húzna fel az ilyesmi. Úgy lennék vele, hogy OK, eldicsekedett a barátjának, aminek örülnék valahol, mert legalább nem arról panaszkodott, hogy milyen unalmas vagyok. Ha kikotyogta, hát kikotyogta, utólag úgyis hiába verem magam miatta.
2011. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 napietus ***** válasza:
79%
így dícsérni lotyókat szoktak, nem nőket. ennyi eszed lehetne. igaza van a barátnődnek, de legalább rájött, milyen vagy igazából, mikor azt hiszed, hogy nem hallja.
2011. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

lányok is sokx megbeszélik


de neked annyira ismerned kéne a bnődet h tudd h ő ilyesmire érzékeny


nem volt szép


jogosan haragszik

2011. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Én ki is dobtalak volna még ott, helyben, és megjegyeztem volna, hogy Te viszont nem vagy túl nagy szám...
2011. júl. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%
Ezt a kérdést meg is fordíthatnánk. Mi lenne, ha a barátnő mondaná valakinek, hogy a párja nagyon jó a szexben. Azon bezzeg nem sértődne meg senki. Hogy is van ez??
2011. júl. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!