Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk! Ti megsértődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Ti megsértődnétek azon, ha a párotok nem adna nektek semmit pl. szülinapotokra?

Figyelt kérdés
zavarna és kicsit keserű érzés lenne? vagy nem lenne nagy gond?
2011. febr. 3. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel úgy állunk anyagilag, ahogy, egyáltalán nem sértődnék meg. Nem is nagyon ajándékozgatunk egymásnak. Inkább ha éppen van pénzünk és tudunk valamit venni, ami fontos, gyorsan megvesszük, nem várunk semmilyen ünnepre.

Rosszul csak az esne, ha nem köszöntene fel.

2011. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Norb66 ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2011. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szamóca. ***** válasza:

nem.

nekem is luaks az agyam, kb saját szülinapom elfelejtem, és nem szeretném ha feleslegesen "godnot" okozna neki ez, esetleg pénzt dobna ki vmi olyanra amire igazán nincs szükség.

2011. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nos ez így van! nem biztos hogy olyat adna anmire tényleg szükségem van!

engem az bántana ezzel kapcsolatban, hogy olyan mintha elfelejtett volna vagy ilyesmi.

mert hamarosan itt a szülinapom és mondta hogy már tudja mit fog venni illetve előtte kérdezgette hogy mit vegyen. és ha mégse kapnék semmit az kicsit hülyén jönne ki.

na de mind1 már nem is érdekel különösebben:)

2011. febr. 3. 19:18
 5/7 mus musculus ***** válasza:
Ha amúgy sem állna valami fényesen anyagilag, nem. Más esetben kicsit szarul esne, hogy nem emlékezett meg, de hamar túltenném magam rajta.:D
2011. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis,tuti nem.:) Csak akkor ha nem is köszönt fel egyáltalán. Emlékezzen meg róla.
2012. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk úgy mond."meglepit" venni egy másnak.Ha ajándékot veszünk előre megbeszéljük.Én amúgy egyáltalán nem várom el,tudom,hogy nekem nehéz ajándékot találni.
2013. okt. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!