Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szoktatok sírni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szoktatok sírni, ha nem lát titeket senki?

Figyelt kérdés
elnézést a rossz ketegória miatt, de nem találtam megfelelő helyet.
2011. júl. 24. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nyilvános helyen.
2011. júl. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki titokban sír, akkor nem azért teszi hogy utána gyik-en kürtölje szét ^^
2011. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa. Volt, h munkahelyen is, mert akkora volt a stressz és a hajtás, h már nem bírtam. :$
2011. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
velem amikor 14 voltam sokszor előfordult, épp a depis korszakomon mentem át, és folyton csak a halálra gondoltam, meg hogy milyen jelentéktelen az életünk...
2011. júl. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Matee96 válasza:
persze:D a kobra mindig könnyezik ha kell neki xDDDD
2011. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze , mindenki sír , aki nem az hazudik, vagy még nem kapott elég nagy pofont az élettől....

Én pl. napokon keresztül bőgtem amikor tavaly a cicusomat el kellett altatni, leszartam hogy ki lát és ki nem :(

22/F

2011. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, még a nyílt utcán is előfordult -amikor Anyu felhívott, hogy a 15 évet megélt macskám nincs többé.

:(

2011. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Solarian ***** válasza:
Nem, 5 éves korom óta nem sírtam. Pedig 7 éves koromban elváltak a szüleim, és történt még egy s más velem.
2011. júl. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán, de tényleg csak amikor összejön minden és már nem bírom tovább tartani magam. Mások előtt nem szoktam :S


Viszont... 2 hónapja ismét gyászolnom kell (ezúttal az Édesanyámat!) és bizony, sokszor sírok. Szerintem ilyen esetben ez nem ciki. Igaz, azért mások előtt még ebben az esetben is igyekszem visszafogni, de ha egyedül vagyok, nem fojtom el.

2011. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!