Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon erős vonzalom ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erős vonzalom ellen teendő?

Figyelt kérdés

Van egy srác, jóval idősebb nálam, és nagyon messze is lakik. A neten ismerkedtünk meg, és azóta is ott tartjuk a kapcsolatot, jó barátok lettünk. Nagyon megszerettem, vagyis nem megszerettem hanem elég erősen vonzódom hozzá. Kedves, aranyos, jófej, megértő, egyszóval szimpatikus, és baromi jól néz ki. Ha ránézek a fotójára előjön ilyen "fájdalom", hogy sosem láthatom élőben, és sosem lehet az enyém. Szinte már mindenről Ő jut eszembe, bármihez hozzá tudom kötni, hogy neki is köze legyen egy bizonyos dologhoz, pl. egy városhoz, egy helyhez, egy énekeshez, és onnatól kezve arról csak Ő jut eszembe, ez egyre több dologgal van így. Rengeteget gondolok rá. Sokszor elképzelem, milyen lenne ha együtt lennénk, ha átöllehetném, ha megcsókolhatnám. Miközben beszélek vele az jár a fejemben, hogy minél többet akarok belőle. Mindenközben tudom, hogy ez marhaság, mert nagyon messze lakik, és sokkal idősebb nálam. Ha egyszer találkoznánk attól csak még rosszabb lenne, tehát ha lehet ezt ne ajánljátok.

Mit tegyek? Hogy próbáljak megfeletkezni róla úgy, hogy nem szakítom meg vele a kapcsolatot?


2011. júl. 24. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Márpedig megszakítás nélkül nem fog menni.Hidd el.

Ha továbbra is így folytatod, egy álomképet fogsz dajkálni.

Ne pazarolj rá gondolatot. Nagyon sok fiú van még.

2011. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező én is így voltam teljesen így ahogy te csak én férfi vagyok. Ha nem tudjátok megoldani akkor vége és nincs mese.
2011. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem a legjobb ha társaságba jársz és keresel maganak 1 másik fijjút.Máshogy nem hinném hogy fog menni...


egyébként én is ebben a helyzetben vagyok..:S

és biztos vagyok benne ha találnék mást aki szeret azt viszont tudnám szeretni, és a "másikat" ha nem is azonnal de feledni tudnám.sok boldogságot neked!:)

2011. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár régebbi a kérdés, de jártam ebben a helyzetben én is.


A sráccal idestova 5 éve is, hogy ismerjük egymást, 500km körül van a köztünk lévő táv. Mindig nagyon jóban voltunk, és a második évben előjött a vonzalom. Mindét oldalról. Köztünk csak két év van. Rengeteget beszélgetünk, mindig szóba kerül, milyen lenne találkozni. A vonzalom sosem múlik el, még akkor sem, ha van valakink. Ő egy olyan ember az életemben, aki bármilyen stabil kapcsolatomban képes megingatni engem. Akaratlanul. Most van barátnője, egy kedves, aranyos lány, és örülök a boldogságuknak, nekem is alakulóban van egy szép kapcsolat, vagyis annak reménye. De megbeszéltük, hogy egyszer találkoznunk kell. Nem tudjuk, mi lenne belőle és meddig mennénk el, de játszadoztunk már a gondolattal, hogy fogadnánk egymást és egymás közelségét. Nehéz, rettentő nehéz elfeledni, kiszeretni belőle, a kötelék úgyis megmarad, ha beszélgettek. Csak azt tudom mondani, mint mások: járj nyitott szemmel, keress egy jó kapcsolatot, mert ha neki barátnője lesz, az nagyon fog Neked fájni.

2011. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szintén ebben a helyzetben voltam én is. 4 éve megismertem -teljesen véletlenül az internetről egy fiút, és nagyon sokat beszélgettem vele. Egész nap csak ő járt a fejemben, mindig azt vártam, hogy beszélhessek vele. Hiába próbáltam mást keresni, akkor is őt akartam.

Ezek után 2 évvel találkoztunk. Rögtön egymásba szerettünk, és azóta boldog párkapcsolatban élünk. Októberben leszünk 2 évesek :) Egyik hétvégén én utazom el hozzá, másik hétvégén ő hozzám.

2011. aug. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!