Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kötődik hozzám, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kötődik hozzám, mire gondol?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akinek tetszem (először én tetszettem meg neki).Szemezünk.

Észrevettem néha,hogy más lányok társaságában van,akkor kicsit hanyagoltam a szemezést vele(más fiúval folytattam).


Mikor újra ránéztem, akkor olyan tekintettel nézett rám,mint aki bűnösnek érzi magát,meg szégyell valamit, alig mer a szemembe nézni. Ilyenkor ő is arra gondol,hogy mivel más lányokkal is dumálgat,ez nem tetszik nekem? Ha igen,akkor mennyire kötődik hozzám?


2011. júl. 24. 19:40
 1/3 anonim válasza:

valószínűleg nem szégyellte magát, hanem csalódott volt, hogy te más fiúkkal is szemeztél. azért nem mert a szemedbe nézni, mert dobva érezte magát.

ha így van, mindenképpen tetszel neki, de hogy mennyire kötődik hozzád, csak te tudhatod.

van az embereknek egyfajta hódítási vágya, lehet, hogy csak az zavarja, hogy mások iránt jobban érdeklődsz, és ez sérti az egoját, de lehet, hogy többet érez irántad... :)

de nem említetted, hogy beszélgettek-e...

2011. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk.
2011. júl. 24. 20:24
 3/3 anonim válasza:
hát ha nem beszéltetek még soha akkor nem tud kötődni.ne szemezgess másokkal hanem menj oda hozzá beszélgetni.ez a legegyszerűbb:D
2011. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!