Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret még, vagy az együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még, vagy az együtt töltött időre építkezik és csak kötődik már hozzám?

Figyelt kérdés

szakítottunk kb 1hónapja, a sok vita, meg sz*rkavarás miatt ami volt körülöttünk.. szakítás után még talizgattunk.. smároltunk.. de mindig összevesztünk a nap végére..

majd én is meg ő is meguntuk ezt.1hétig egyáltalán nem is beszéltünk..egyikünknek se hiányzott a másik.

aztán felkerekedtem,és elkezdtem neki írni,de nem írt vissza semmire. v ha igen nagyon bunkón. az bánt h nem küldd el a p*csába, hanem reményt táplál,és így nem tudom elfelejteni,nemtudom mit érez valójában, mit szeretne, vagy hogy van-e valakije.(azt mja nincs...dehát ez sosem jelent semmit....)


szakításkor azt mta nem tudja h szeret-e még. szakítás után azt h szeret, csak sok volt már a vita..


nemrég nagy nehezen elértem h talizzunk és most azt mta, h furcsa érzés..de neki a kapcsolatunkból csak a vita maradt meg,és így jobb neki,úgyis csak cseszegetném.

először flegma volt, de miután elkezdtünk smárolni az én kezdeményezésemre, akkor kedvesre átváltott.


2011. márc. 14. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány.

és még azt is kifelejtettem, h most ő kérdezte h melyik nap talizunk megint

2011. márc. 14. 20:53
 2/3 anonim ***** válasza:
ő se tudja mit érez...nagyon össze van zavarodva szegény...
2011. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
idő. szerintem még mindig erre van szükségetek. tisztáznotok kell magatokban hogy mi a helyzet.
2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!