Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok szerethetetlen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerethetetlen? Miért nem érdeklek egy lányt sem? Miért nem akar velem soha senki megismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy. Ez az egyetlen dolog, ami minden lánynál kizáró ok.
2011. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem kizáró, ha csúnya egy pasi.
2011. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz csúnya, ha gazdag vagy. De ha csúnya vagy és szegény is, az már baj.
2011. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előzőnél a pont csak a csúnyaság kizáró ok minden lánynál de ha nem vagy égési sérült vagy sugárzást elszenvedett emberek a szüleid tehát természet alkotott akkor biztos nem lehetel olyan csunya és biztos bejöhetel valakinek az is lehet hogy nem is vagy csunya csak nem tapasztaltad hogy valaki szerelmes volt beléd csak nem tudod de mind1 ez egy ilyen jó kérdés
2011. júl. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk?
2011. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát írhatnál valamit magadról...pl.: kocka vagy, bunkó vagy, egoista, pattanásos, stréber, unalmas, dagi, vézna, dadogós...valamit...mer így nem lehet segíteni. Maximum az lehet a baj, hogy nem tudsz jól bánni a csajokkal, csevegni, flörtölni...biztos nem az a baj, hogy szerethetetlen vagy...csak egyszerűen nem megy még. Amúgy mennyi idős vagy?? azis fontos.
2011. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ottesz ***** válasza:
Azt szokták mondani az a pasi aki az ördögnél egy fokkal szebb, az már lehet sármos... Szerintem itt a felfogásod rossz, elkönyvelted úgy magad, hogy ki nem állhatnak a csajok. Legyél magabiztos, mutasd a jobbik oldalad.
2011. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt meg honnan a jó francból tudjuk, amikor nem ismerünk, azt sem tudjuk ki vagy, hogy viselkedsz, milyen a stílusod, hogy nézel ki, meg egyáltalán semmit?
2011. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most kicsit magam ellen is beszélek, de elvégre te vagy a férfi, és ha annyi önbizalmad sincs hogy egy nőt leszólítsál, akkor mit akarsz?
2011. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem lesz senkim soha mert leszólítani nem fogok senkit, pedig sokkal jobb ember vagyok mint azok a kocsmatöltelékek akik segélyekből élnek, de még is van nőjük mert leszólítgatnak...

Érdekes, többet számítana a leszólítás mint egy orvosi diploma, egy jól kiépített egzisztencia, műveltség?Többet érne ezek szerint a nők szemében?Ennek oltárán mindent feláldoznak, mindent emberi értéket eldobnak, csak hogy a férfi menjen, gratulálok mindenkinek aki ezt teszi.

2011. júl. 24. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!