Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cybergoth lányokkal hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cybergoth lányokkal hol lehet megismerkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az ilyen lányok, szerintem szépek.
2011. máj. 19. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
goth találkozókon, goth vagy valami nagyon trú koncerteken, bár leginkább a neten mert kb ki se mozdulnak csak ezekre a sz*rokra.
2011. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
vampirefreaks.com :D:D
2011. máj. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is mi az, hogy cybergoth? És hogy néz ki egy ilyen leány? Ha te is ebbe a stílusba tartozol, akkor van esélyed, gondolom ezt laikusként.
2011. máj. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok, ha nem nézel ki minimum így: [link]

akkor felesleges megpróbálnod az ismerkedést, komolyan...

2011. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kinézetre inkább ilyenek:

[link]

[link]


Én egyébként egyáltalán nem ebbe a stílusba vagyok, sőt kinézetre kimondottan átlagos vagyok, sőt még csak nem is hallgatok goth, industrial és EBM zenéket (reggae-t hallgatok amúgy)

2011. máj. 19. 08:37
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Hát haver a képek alapján ezeknek a lányoknak komoly beütésük van. Ilyet még soha sem láttam élőben. Mert az tudom, hogy mi a "hagyományos" goth, az ilyen goth csajok, fehér bőr, fekete haj, fekete ruha, csendben vannak folyton, anorexiásak (vagy legalábbis a legtöbb vékony), metált hallgatnak, nagyon elvontak, bár a legtöbb az művelt, az irodalmat nagyon vágják.


De ez a cybergoth, ez valami nagy durvaság lehet. Érdekes. Szerintem Magyarországon ez a stílus nem él, én még egy ilyen stílusú lányt sem láttam.

2011. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Ez is az? Mert ez azért elég csinos, a haját leszámítva.

[link]

Amúgy koncertekre biztos kimennek. De próbálkozhatsz szerepjátékokkal, hogy szex közben a barátnőd beöltözik ilyennek, mert hogy utcán is így öltözzön, az már gáz.

2011. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy amit küldtél képet az is az.
2011. máj. 19. 09:46
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
hát én rockmaratonon láttam pár ilyen degeneráltat. nagyra vannak magukkal...
2011. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 EmoAndy válasza:

Hát tanácsolok valamit : ) ha nagyon ismerkedni szeretnél.

VampireFreaks oldal

És ami nagyon fasza lehet WGT vagyis Wiew Gothic Treffen csak sajnos Németországba rendezik meg sátorozás s ijenek..nézd meg youtube-on :D beszarás az a hely

2013. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!