Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek azokról a lányokról akik kondiba járnak?

Figyelt kérdés
én és a barátnőm elkezdtünk kondiba járni persze csak futópadot és ilyeneket használunk ... fő képp a fiúktól kérdezem hogy az nekik tetszik ha egy lány kondizik?
2011. júl. 25. 09:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2011. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön, amíg marad a futópad és társainál, de ha már a komoly súlyoknál tart az sztem gáz.
2011. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én 2 éve kondizom és elég sok lány jár abba a terembe ahova én is. Szerintem nincs vele semmi baj. És nem muszáj csak a futópadot meg ezeket használni, a súlyzós edzés is rendbe van, persze kis súlyokkal.
2011. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy lány sportos és ad a testére ilyen módon! :)
2011. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tetszik ha sportosabb alkalt, de egy full izmos csaj 2x akkor kezekkel, már nem jönne be :)
2011. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a csaj csak fitt akar lenni és szép formás akkor ok! Te meg ne csak a futópadot használd mert arra ott az út, park stb. :D
2011. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem csak a futópadra gondoltam hanem társaira is ...
2011. júl. 25. 12:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Hahh, csak futópadot, puhányok! Egy kis edzéstől nem lesztek azonnal izomállatok. Én is nemrég kezdtem ezt a barátnőmmel, de ha súlyzókkal ugyan nem is, de olyan súlyos gépekkel játszunk mindketten, és nem lesz ettől kevésbé nőies. Sőt... a formás testen kívül még a kitartást és az állóképességet is növeli. Gond csak akkor van, ha túlzásba viszi az ember, de ahhoz nagyon sok kell.
2011. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó véleményem van, nyugodtan súlyzózzál is, csak figyelj rá, hogy legyen rajtad legalább egy 10 kiló felesleg, mert ha van rajtad elég felesleg akkor nem fog kirajzolódni az izomzatod, mert egy olyan nőre aki úgy izmos hogy nincs rajta semmi felesleg, arra én is azt mondom hogy fújj, de ha van mellette egy plusz 10-15 kiló zsír, vagy esetenként még több is, számomra az a testalkat tetszene a legjobban, csak sajnos azok a nők akik kondiznak általában átesnek a ló túloldalára és azt akarják hogy semmi felesleg ne legyen rajtuk. Ha engem kérdezel ha egy nő úgy izmos hogy kirajzolódik az izomzata az számomra gusztustalan, ha van rajta alig néhány kiló, az már jobb, és ha van rajta egy 10-15 kiló az csúcs.
2011. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja, asszem most esett le, hogy a kérdező két lányról beszél :D Én meg fiúként járok a barátnőmmel. Csak hogy tisztázzuk, meg mondjuk fiúkat kérdeztél.

Nem a kondiba járás a lényeg, hanem hogy miért és hogyan csinálja. Ha puhányul csak futogat és megijed egy pár kilós súlytól az nem jön be. A nőies nem egyenlő a törékeny királykisasszonnyal. Ha egy belevaló, vagány csaj akar lenni némi izommal (avagy kicsit több, mint az átlag), az a tökéletes!


12:26 voltam

2011. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!