Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek az igaz szerelemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek az igaz szerelemben?

Figyelt kérdés
Van aki az igaz szerelemre vár és ezért még nem volt senkie? Vagy már volt szerelmes olyanba akről tudta hogy nem lehet az övé de mégsem tudott semmit tenni a szerelme eltüntetése érdekében? Fájt már nagyon a szerelem? 13/L
2011. máj. 20. 18:05
1 2
 1/19 Viktor2011 ***** válasza:

Ez kapásból 4 kérdés. :D


Nem csak hiszek, tudom is, hogy van. Semmi máshoz nem hasoníltható érzés.


Én is arra várok.


Igen, voltam már reménytelenül is szerelmes. És nem, az igazi szerelmet nem lehet tudatosan megszüntetni.


Nem, nem fájt, szerintem az igazi, önzetlen szerelem nem tud a szó szoros értelmében fájni.

2011. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Én eddig mindig csak viszonzatlanul voltam szerelmes. A ronda fiúk számára sosem jön el az igaz szerelem. 25/F
2011. máj. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam mint mondjuk hogy a karom áj tőle, hanem úgy lelkiekben fáj.
2011. máj. 20. 18:10
 4/19 anonim ***** válasza:
Minden viszonzott szerelem kezdetben igaz szerelem. Eltüntetni a szerelmet nem lehet. Legfeljebb elmúlik, de sohasem nyomtalanul.
2011. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Viktor2011 ***** válasza:
Nem, nyilván nekem sem a karom fájna. Úgy értem, hogy igazán önzetlenül szeretsz valaki, akkor tényleg képes vagy az ő boldogságát a sajátod elé helyezni.
2011. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem

Igen

Nem.

2011. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Na nézzük sorban.

Igen, hiszek az igaz szerelemben.

Nem vártam rá, mert nem tudtam milyen, vagy mire is kellene várni, amíg nem éreztem.

Most épp olyanba vagyok szerelmes, aki nem lehet az enyém, vagy ha igen, nem tudom mikor...

És piszkosul fáj, néha fizikailag is.

2011. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Viktor2011, érdekes, amit írsz, és van benne igazság, de szerintem azért sok esetben fájhat mégis. És nem feltétlenül betelejsületlen szerelem esetében. Egyrészt pont akkor, amikor esélyt adott neked, és te mégsem tudod őt boldoggá tenni, pedig mindennél jobban szeretnéd. De a betelejesületlen is fájhat; hiszen persze, az ő boldogságát szem előtt tartod, de az, hogy nem ad esélyt neked, még nem jelenti azt, hogy egyébként boldog. És az is eléggé fájó tud lenni, ha te tudod, biztos vagy benne, hogy boldoggá tudnád őt tenni, és ő mégsem ad neked erre esélyt.
2011. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én olyanba vagyok szerelmes aki már 3 barátnőmnek volt a fiúja. De az eggyikkel most is eggyütt van, ezért nem lehet az enyém. Ezt tudom. Én voltam bele szerelmes először. Utána az eggyik barátnőmmel összejöttek. 1 évig voltak eggyütt. Ez sz idő számomra pontosan elég volt hogy megbarátkozzak a gondolattal hogy sohasem lesz az enyém. 1 év után szakítottak. Akkor újra felcsillant a remén és újra visszatért az érzés. Akkor összejött a másik barátnőmmel. Akkor eldönötöttem hogy utoljára fogok miatta sírni és végleg elfelejtem. Ök 3 hét után szakítottak. 1 hétre rá összejött a harmadik barátnőmmel. De ez a kapcsolat csak azért van hogy mind a kettejüknek legyen valakie. Nem szeretik egymást. Ezt a barátnőm mondta. Miután elmondta utána jött újra ez a szörnyű érzés. Visszatért a szerelmem iránta. De most is tudom hogy nem lesz az enyém. Az érzelmeimet nagyon el tudom takarni. Ő sem jött rá, és a barátnőim sem. Rajtam kívül csak azok tuddják ezt a történetet akik elolvassák ezt. Nem tuddja hogy szeretem és a barátnőim sem.
2011. máj. 20. 19:40
 10/19 A kérdező kommentje:
18:07 ez nem igaz! Én is eddig csak viszonzatlanul szerettem mást, de és sem vagyok se szép se vékony. (Tényleg nem. Nem vagyok az a nyafogós akin ha 2 kiló felesleg van már az is kövérségnek számít. Nem 2 kiló felesleg van rajtam de nem is 3.) De hiszem hogy egy ember aki szintén nem szép majd egyszer szeretni fog. És éppen ezért is számomra nem számít a külső.
2011. máj. 20. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!