Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Mivel tudnám jóvá tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Mivel tudnám jóvá tenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek... Megkérdezte hogy, miért nem raktam fel magamról képet vagy miért nem webcamoltam. Megkérdeztem hogy, minek az neked ?... és erre Bunkón visszaválaszolt,,, Visszaírtam neki h miért kell ilyennek lenni... és csak hümmögött,,, azt mondta hogy, miért vagyok ilyen nyámnyila, miért nem vágok vissza?... Na én való életben tényleg visszavágok mindenkinek nem is erről van szó, de ha Ő róla van szó akkor én ink nem mondok semmit... Hisz szeretem meg minden... Hát és most azóta nem írt vissza, mit tegyek hogy, újból a régi legyek? mit mondjak neki?
2011. júl. 25. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A minek az neked az bunkó:DD

Láttátok már egymást?:)

2011. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a lányok szeretik ha bunkoznak velük
2011. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó hát nem azt írtam neki de,,, hasonlót :D és igen... osztály társak vagyunk :D mondta is hogy elkéne mennünk valamerre,,, mondtam okéé de ez tegnap volt,, azóta leromlott a kedve...
2011. júl. 25. 19:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és ez a lány egészen különleges és nem akarom elzavarni a búsba :D De én azt kérdeztem hogy, mivel tehetném jóvá, úgy hogy ne tartson közbe nyámnyilának aki nem meri elküldeni...Elmerem küldeni de félek hogy elhagy :D
2011. júl. 25. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki az igazat.Hogy miért nem küldted el a búsba. :D
2011. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy, miért nem küldtem el! Mert szeretem és mert nem akarom hogy haragudjon rám... De nem írt vissza, azóta fent volt, csak nem tudom hogy elolvasta e amit írtam, ezért kéne valami hatásosat mondani neki, valami olyat amiért nem tart nyámnyilának, és újra szeressen!
2011. júl. 25. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!