Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal már lassan 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már lassan 3 éve együtt vagyunk és az együtt töltött évek alatt egyszer sem volt hajlandó lefeküdni velem. Vajon szeret még engem?

Figyelt kérdés
Egyik nap megkérdeztem tőle hogy szeret -e még engem, mire ő azt válaszolta hogy imád és bármit megtenne értem. Az előbbi barátnőjével többször is lefeküdt, mert azt mondta a kapcsolatunk elején hogy már nem szűz. De miért nem képes rá velem? Talán nem kíván? Segítséget szeretnék kérni mert nagyon kétségbe vagyok esve! :(
2009. ápr. 5. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem homokos véletlenül??? 3 év alatt 1x sem? Érdekes...Amúgy hány évesek vagytok?
2009. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt még nem szeretkeztetek? Semmi testi kontaktus nincsen? Ez azért furcsa nekem. Nem lehet, hogy HIV fertőzött és nem meri elmondani? Tudom, hogy merész feltételezés, de nekem ez az egy magyarázat jutott eszembe. Amúgy meg szerintem kérdezz rá, hogy miért nem fekszik le veled. Csak van valami magyarázata erre.
2009. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a srác vagy vetített vagy nem kíván vagy frigid vagy meleg. :)
2009. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt egyszer sem? mennyi idősek vagytok?
2009. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
27 évesek vagyunk mind a ketten!
2009. ápr. 5. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus! Akkor itt vmi nagy gondok lehetnek a sráccal....

Nem normális dolog h egy 27 éves egészséges férfi,ne kívánja a sexet...

2009. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi a francér nem hagyod ott? Nem tudom elképzelni,hogy valaki ennyire ostoba legyen.. mire vársz még? mondjuk nekem mindegy,a te életed.Ha elfogadsz egy tanácsot,ne maradj vele,mmert ez egyáltalán nem normális.
2009. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

eloszor is ezen nagyon elcsodalkoztam. de azon megjobban h te is kibirtad igy vele a 3 evet. es azon talan meg annal is jobban h eddi ez hogy nem merult fel? hogy nem kaptal Tole valaszt a kerdesre?

szerintem mindenkepp tisztazd vele h mi a baj. ideje megoldani a problemat. lehet h csak mvi abszolut hulyeseg amit o felnagyit. mindenkepp legy megerto vele,de ha vmi miatt impotens, akkor merlegelned kell h te tudsz igy elni vele hosszu tavon.

2009. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez. Nem. Normális. Pont.

Menekülj.

2009. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

Én 13 évesen veszítettem el az akkori 26 éves barátommal..akivel máig együtt vagyunk.Nagyon furcsa volt de élveztem nemfájt emg semmi..Meg is lepődtem mert mindenki azt ondta h fáj meg vérzik stb.

Tudom hogy nagyon korai volt..de nem tudom már hogy jött..nagyon szerettem és még msot is nagyon szeretem.

2009. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!