Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden jel arra utal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden jel arra utal, hogy tetszem a sracnak, de en nem tudom ezt elhinni. Miert?

Figyelt kérdés
Meghivott a haverjaval egy uditore, tobbszor lattam, hogy engem nez, bokolgatott, viccelodott velem, enekelt nekem, hangot adott annak is, hogy tetszik neki az oltozkodesem, odabujt hozzam, megolelte a derekam; ra 2 honapra folytatta a bokolast, a viccelodest, megkerdezte, hogy emlekszem-e arra a napra, mikor megprobalt engem fuzni... Megis mindezek ellenere nem tudom elhinni, hogy tetszem neki. Miert??
2011. júl. 26. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Na miért?

Hidd el és kész. Miért? olyan csúnyának érzed magad?

Vagy őt találod túl jónak? hát nem tudom...

szerintem ne parázz feleslegesen. járjál vele ha neked is bejön és kész.

2011. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem erzem magam csunyanak, de viszont ot tul jokepunek gondolom. Es miert pont en kellenek neki, mikor annyi jo csaj kozul valaszthatna?
2011. júl. 26. 14:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj ilyeneken nem szabad gondolkodni... Te kellesz neki és kész. Ne becsüld le önmagad!
2011. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!