Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért válogatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért válogatnak ennyire mikor csak azok közül választhatnak akik odamegy hozzájuk?

Figyelt kérdés
Pl. egy lányhoz odamegy egy srác és inkább elküldi és lehet hogy 1 évig senki nem megy a csajra akkor inkább masztizik meg szomorú lesz a szeretethiány miatt?Ennek mi értelme?
2011. júl. 26. 17:40
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
*akik odamennek hozzájuk
2011. júl. 26. 17:41
 2/32 anonim ***** válasza:
És annak mi értelme, hogy nem utasít el egy olyat, aki nem tetszik neki? Amúgy meg a lányok is kezdeményezhetnek ha akarnak, ez ma már nem gond...
2011. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Azért,mert általában,ha odamegy hozzájuk 1 srác,mondjuk az utcán,az vagy 1 lesz a sok közül,vagy pedig egyszerüen azért küldi el,mert nem teccik neki. És amúgy is,a lányok inkáb masztiznak ,mint egy oylan sráccal dugjanak aki nem teccik neki. "Egy fiú voltam"
2011. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy az előző leírta. Sőt, inkább egész életükre egyedül maradnak, mint h egy csúnya fiúval összejöjjenek.
2011. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
17:46 vagyok,azt elfelejtettem ideirni,hogy ne várd ,ha elmész az utcán egy fullos pic|sa melett,hogy ő fog majd leszólitani msnért vagy valami.Sajnos nem így megy.Az előző leirta hogy a "modern lányok"-kal már nincs gond,leszólitanak,elkell hogy keserítselek,nem így van,hányszor örültem volna én is ha leszólit egy pun|ci.De épp bekell érnem azokkal akiket ismerek:)
2011. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

ma 17:53


Nem azt írtam, hogy az utcán le fogják szólítani... xD A kezdeményezés nem csak utcán leszólítgatást jelenthet. Arra gondoltam, hogy ha egy lánynak tetszik valaki, akit már ismer, azt nyugodtan elhívhatja ő randizni, ma már senki nem fogja megvetni ezért. Utcáról amúgy sem sokan jönnek össze, elég ritka a leszólítgatásokból született kapcsolat...

2011. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

"Arra gondoltam, hogy ha egy lánynak tetszik valaki, akit már ismer, azt nyugodtan elhívhatja ő randizni, ma már senki nem fogja megvetni ezért"


Ez így van, de egy lány akkor sem fog kezdeményezni mert túl mulya és gyáva, soha sem fog, soha, tehát csak azok közül válogathatnak a lányok aki odamegy hozzájuk, lényegtelen hogy utcán avgy suliba vagy bárhol, de közülük nagyon válogatnak, már pedig egy lány nem tudhatja, hogy mikor fog odamenni hozzá legközelebb valaki, épp ezért ha ki van éhezve a szexre és kicsit is tetszik neki a srác akkor elvileg ágybabújik vele nem hüyle, hogy masztizzon otthon, vagy épp kapcsolat lesz.

Akár ki akármit mond egy lány csak azok közül választhat akik odamennek hozzá, és ez így van jól:)

2011. júl. 26. 18:02
 8/32 anonim ***** válasza:
De ha nincsen ismerősötök aki bemutat neki vagy fordítva.Akkor esélytelen,egy csaj csak ugy ismeretlenül nem fog odamenni hozzád.
2011. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Kérdező el vagy te tévedve..-.- egy csaj azok közül nem is válogathat szerinted,aki nem megy oda hozzá?istenem..azok közül is válogathat akiket mondjuk közös ismi alapján ismer,és eékezdett vele beszélgetni
2011. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
persze az is, tehát kevesebb választása van mint egy férfinak, egy férfi bőven válogathat, persze nem biztos, hogy össze is jön neki.
2011. júl. 26. 18:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!