Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgyis "minden pasi egyforma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgyis "minden pasi egyforma", akkor a nők miért válogatnak annyit?

Figyelt kérdés

A múlt héten a TV2 sms-csíkján olvastam ezt a mondatot és annyira megtetszett, hogy gondoltam, ide is fölrakom.

Nagyon sokszor hallom ezt az erősen feminista jellegű dumát és nagyon nem tetszik, mert igazából akkor mondják, ha valami nagy csalódás éri őket. Azonban amikor a párválasztás történik, akkor már messze nem ez érvényesül.

Mit gondoltok?


2011. febr. 26. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt hülye libák szokták mondani, akik lepkehálóval futnak a férfiak után, csak senkinek se kellenek.
2011. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyet a csalódott nők mondanak.
2011. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon utálom, mikor nőtársaim ezt a kifejezést használják. Az előttem szólónak igaza van. Ők is ugyanannyira hibásak.
2011. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs. Az "előttem szólót" a legelsőre értettem.
2011. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

én is ezt mondom.nem vagyok se hülye liba se csalódott nő :D

és azért válogatunk mert reménykedünk hogy mégis találunk valakit aki nem olyan...aztán mindig kiderül hogy ő sem különb ez már csak ilyen körforgás :D:D

2011. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző a számból vette ki a szót! :)
2011. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden férfi egyforma? Nem! De ezek azt hiszik. Emellett köztudott hogy a bankszámláink nem egyformák. Na EZÉRT válogatnak annyit!
2011. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!