Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet különösebb problémám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet különösebb problémám a jövőben hogy az nincs ott?

Figyelt kérdés
én 14 éves vagyok és ugye legalábbis úgy gondolom a normális péniszen,ugye a végén a makkon van egy kis piros íny szerűség,de nekem nincs olyanom amióta az eszemet tudom,helyette egy lyuk van ott,és azt szeretném kérdezni hogy a jövőben ez gátol akármiben is?vagy lehet valami bajom belőle?hamarabb elkaphatok valamilyen fertőzést?
2011. júl. 27. 00:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lesz vele gondod, de mindenképpen meg kellene nézetni urológussal. A szüleid nem tudnak róla?
2011. júl. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát mondtam hogy van néhány gondom vele,meg azt is hogy elkéne menni urulogushoz,de nem ez miatt,hanem mert a jobb herém kicsit föntebb van és nagyobbis a balnál,és néha fáj meg nem nagyon áll jól szerintem,most épp törökországba nyaralok,és csak most tuttam meg hogy mi a bajom,és nem a szüleimmel vagyok,de ha hazaérek,akkor az lessz az első hogy ezt elmondom nekik,utánna meg műtétem lessz végbél sipolyom miatt,a műtét után meg néhány hétig pihennem kell,meg nemsokára kezdődik az iskola is.szoval nem tudom mikor birunk urulogoshoz menni sajnos,pedig elkéne menni.
2011. júl. 30. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!