Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet különösebb problémám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet különösebb problémám a jövőben hogy az nincs ott?

Figyelt kérdés
én 14 éves vagyok és ugye legalábbis úgy gondolom a normális péniszen,ugye a végén a makkon van egy kis piros íny szerűség,de nekem nincs olyanom amióta az eszemet tudom,helyette egy lyuk van ott,és azt szeretném kérdezni hogy a jövőben ez gátol akármiben is?vagy lehet valami bajom belőle?hamarabb elkaphatok valamilyen fertőzést?
2011. júl. 27. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Senki sem egyforma, ha már elmentél, és 14 éves fiú vagy, szóval tuti, szal ha igen, és minden okén volt ott, akkor no problemo
2011. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem. Lehetséges, hogy még nem húztad fel a fitymád és nem láttad a makkod?
2011. júl. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
háth én már felhúztam a fitymámat,mert különben akkor nem is láthattam volna hogy ott lyuk van,lehet hogy nem irtam le túl jól,na szoval az van hogy,a makkomon,amikor felhúzom a fitymám,lehet hogy nektek nem tünik fel de van egy piros vonal,egy íny ami a makk alatt van,na most nekem csak egy lyuk van ott
2011. júl. 27. 06:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak meg, köszönöm a komentjét lehet hogy igaza van,
2011. júl. 27. 06:53
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
háth, nem látom pontosan,ezen a képen,de ahol az a coronal,felirat van na ott nekem szét van nyilva.
2011. júl. 27. 08:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Hátde a legelső linknél itt van ez a fénykép is:

[link]


Onnan is pisilsz? Ez egy fejlődési rendellenesség.


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


[link]

2011. júl. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

neked a b. eset van, a coronalis


"Mikor van szükség korrekciós műtétre?


Az enyhébb esetekben (a. és b. esetek), amennyiben a húgycsőnyílás eltolódását más elváltozás (pl. a hímvessző görbülete) nem kíséri általában nincs szükség műtéti beavatkozásra. Az esetleges operációk így nem a funkciók helyreállításra, hanem esztétikai szempontokat szolgálnak. A beavatkozást a felléppő szövődmények miatt nem ajánlják.


Fontos a korrekciós műtétek eldöntése végiggondolni, hogy a valódi probléma nem az, ha a húgycső 1-2 centivel lejjebb nyílik, ha máskülönben, egyéb vonatkozásokban rendben van a pénisz. Sokkal inkább gond, ha nagyon görbe, tengelye körül csavarodott, fisztulás, vagy a húgycsőnyílás túl szűk, esetleg túlontúl kicsi a szerv. Ilyen esetekben ténylegesen javallott a műtét, kizárólag esztétikai okokból való végrehajtását a felmerülő szövődmények miatt alapos átgondolásra ajánlják!"

2011. júl. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az enyémre az első kép hasonlít leginkább de nem ugyanojan,mint az enyém,ugye azon a képen az van hogy van egy szétnyílás,aztán egy kicsit öszevan nőve,és utánna van egy kis lyuk,nekem meg olyan: végig szét van nyílva addig a lyukig,és egy picivel nagyobb is nekem az a lyuk ott
2011. júl. 28. 20:38
 10/12 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak:akkor lehet hogy renben van a péniszem mert a felsorolásokból nem jellemző rám egyikse,habár,a péniszem baloldalra elvan ferdűlve,szoval akkor mégis van baj?
2011. júl. 28. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!