Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon egyszer sikerül megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon egyszer sikerül megfelelő döntést hoznom?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon rossz kapcsolatom, ahol az elnyomástól kezdve a megfenyegetésig sok mindent átéltem. Hosszú ideig nem is akartam senkit, nem tetszett senki. Most pedig...

találtam olyat, aki tetszik. Csak az a baj, hogy 2-t is. Az egyik fiatalabb tőlem 3 évvel (még csak 20 éves), de annyi figyelmet, törődést kapok tőle egy-egy találkozás alkalmával, mint még soha. Már túl vagyunk egy-egy csókon is, ami fantasztikus vele. De mégis fiatalabb tőlem, ő nagyon laza, én nem igazán

A másik srác idősebb tőlem 2 évvel. Sokat szoktunk beszélgetni, ő is figyelmes. Vele eddig még egyszer találkoztam csak, a másik találkozónál közbe jött valami.

Nem is tudom, mit kéne tennem :S Sokszor már attól is félek, hogy megszeretek valakit... félek, mert mi lesz, ha újra át "kell" élnem azokat, amiken már egyszer keresztül mentem.


2011. júl. 27. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nehezen zökkensz vissza a mindennapi életbe az eset után, de motoszkáljon benned az a mondat, hogy " Az élet megy tovább". Adj esélyt egy új kapcsolatnak!

A srácokkal kapcsolatban pedig nehéz helyzetben vagy. Azt tudom ajánlani, h külön-külön lapra írd fel mind két pasi nevét és oszd 2részre a lapokat! Az egyik felére a lapnak írd a jó tulajdonságokat, a másikra a rosszakat! Amelyik pasinak több a jó tulajdonsága,mint a rossz, számodra az a nyerő! :) Bár nincs rá garancia, h mindenkinél hasznos ez a módszer!:)

2011. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jegyzetelek egy ideje :) de fej-fej mellett haladnak...
2011. júl. 27. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ettől féltem :)):D
2011. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az idősebbik nem cigizik, aminek örülök, mert én sem :) Viszont ők jól állnak anyagilag, mi meg... átlagosnak számítunk

A fiatalabb cigizik :S, anyagilag egy a szint

2011. júl. 27. 13:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szerelemben sosem az anyagiakat kell nézni :) Nem számít h egyikőtök jobban áll mint a másik. Én ezt általában nem is szoktam nézni... :)
2011. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!