Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romániában lehet szulői, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romániában lehet szulői, vagy felnőtt felugyetlet nélkul abortuszt csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy a kishugom(17 éves) teherbe esett. Szíve szerint megtartaná, illetve megtartanák, de nem számíthatnak semmilyen szulői segítségre. Én Norvégiában dolgozom, és semmi esetre sem tudok hazamenni, hogy segítsek neki. A szuleinknek nem mondta el(ezt részben jol is tette), én meg örulök, hogy legalább engem a bizalmába fogadott, és nem tett valami őrultséget...
2011. júl. 28. 10:37
 1/9 Smartguy86 ***** válasza:
73%
Szerintem 17 évesen még tuti, hogy kell szülői jóváhagyás is! De ha a szüleitekre nem számíthat, akkor kire? Lehet nem fognak örülni, de attól még kötelességük segíteni.
2011. júl. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Szökjetek ki mexikóba! Na jó ez csak vicc volt. Hát lehet, hogy jobb lenne elmondani a szülőknek. Bárhogy is reagálnak, de lehet jobb lenne szerintem. Az abortuszos kérdésben nem vagyok otthon.
2011. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet.
2011. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Nem lehet. Ha volt annyi esze, hogy megcsinálta, akkor vállalja is fel.

Legálisan miért nem lehet? Csak a szülők miatt?

Ez nem lehet ok. Inkább kockáztatnátok hogy valami romániai hentes illegálisan elvegye.

Ez igen...

2011. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Romániában mindent el lehet intézni csak pénz kell hozzá. Ettől függetlenül kissebb problámát okoz magának, ha inkább elmondja a szüleiteknek.

Komplikációk mindig adódhatnak. És ez azért nem egy megfázás. Ha valami nem úgy sikerül bele is halhat és még felelőségre sincs kit vonni, mert senki nem fog róla tudni semmit.

Vállalja a felelősséget és álljon ki a szülők elé!

2011. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A szuleinknek nem mondta el(ezt részben jol is tette)"


A f*aszt tette jól. Ha megcsinálta, mondja is el.

2011. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor nem kell a szülő jelen legyen, s nem kell beleegyezését sem adja, de 16 éven felüli lány be kell bizonyítsa, hogy a szülők tudnak róla. Nem tudom pontosan, hogy ez csak tervezet volt, vagy meg is szavazták...s nem mindenhol működik, hogy pénzzel bármit lehet, még itt sem...s nem dícsérni akarom ezt a genny országot, de azért nem épp úgy van, hogy bármit lehet...
2011. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 09:17


Nagyon helyesen tette, hogy nem mondta el, mivel a szuleink (mindketten) alkoholisták, és félő, hogy bántanák a hugomat, ha megtudnák. Lehet, hogy neked fogalmad sincs milyen élet ez, de nem egy leányálom...

2011. júl. 30. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahammmm, annak sokkal jobban fognak örülni, amikor majd a kislányuk gömbölyödik, és ad nekik egy plusz gyereket, pláne, hogy ilyen a család. Elvetetni így nem tudja, ahhoz szülői beleegyezés kell.


09:17

2011. júl. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!