Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romániában is törvényesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romániában is törvényesen lehet szexelni ha betőltöted a 14-edik élet évedet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
dehogy lehet. de ha gyereket akarsz csinálni ilyen fiatalon... nekem 8
2011. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha védekeznek, akkor mégis hogyan lenne gyerek?
2011. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 UnkownMan ***** válasza:
Nincs is ilyen törvény, ( vagy ha mégis én nem tudok róla elnézést) de 14 évesen?!?!? hova gondolsz.. elcseszné az egész életed..
2011. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen törvény, beleegyezési korhatárnak hívják. Wikipédiában keresd, egyszer már megtaláltam ott. A legtöbb országé ott volt.
2011. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze!
2011. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 UnkownMan ***** válasza:
Rendben köszi, megtaláltam. Ehhez csak annyit fűznék még, hogy bárki alkotta ezt a törvényt elég nagy állat lehetett..
2011. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi ebben az állatság?

Ennyi erővel csukjuk le a 18 éves srácot ha lefekszik egy 17 évessel?

2011. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Számomra nincs ebben semmi elítélendő addig, ameddig párkapcsolatban történik elegendő információ tudatában és ameddig ez a két fél közt marad. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikor szeretné megtenni.
2011. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 UnkownMan ***** válasza:
Nézd, 17 évesen úgy ahogy rendben van, mert addigra már be nő az ember feje lágya, de 14 évesen? valaki 14 évesen még nem is képes rá, szerintem ezért hülyeség, de hát ez az én véleményem.
2011. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amit 17 évesen lehet azt 14 évesen is lehet!

Valahol meg kell húzni a határokat.


14 éves kor alatt az ember kiskorú, vagyis törvényesen nem lehet vele szexuális kapcsolatot létesíteni, mivel 14 év a beleegyezési korhatár.

14-18 éves koráig fiatalkorú.

18 éves korától nagykorú (kivétel ha megházasodik, ezt 16 éves korától teheti meg, mert akkor nagykorú lesz. És ha 18 éves kora előtt elválik, akkor is nagykorú marad!)

2011. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!