Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min változtassak csajok? 18F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak csajok? 18F

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem igazán jönnek össze a dolgok egy csajjal sem. Volt már 8 hónapos kapcsolatom, mostanság azonban ha iszom és kezdeményezek valakinél sosem lesz belőle semmi. Jól öltözködöm, átlagos testalkatú vagyok, csóró sem vagyok, mégis minden csajra úgy tekintek mint esetleges barátnő jelöltre ezért hát nem is köntörfalazok sokat, éreztetem egyből hogy csajként tekintek rá, nem barátként. Ha meg valamelyikkel dumálgatok is, azt hinném hogy kölcsönös az érdeklődés, 1-2 nappal később úgy ír vissza facebookon hogy azt érzem rohadtul nem érdeklem. (PL. én kérdezek valami teljesen általános dolgot, de ő semmit...) Mit tegyek? Túl rámenős lennék?
2011. júl. 28. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
KILL IT WITH FIRE!
2011. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad rögtön lerohanni a lányokat. Előbb barátként kell kezelni és csak utána lehet többként. Valamint nagyon ajánlom, hogy ne piásan kezdeményezz.
2011. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaj, hagyjuk már a fiuk nagy részének mindig lesz csaja részegen is...
2011. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2011. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy lesz csaja részegen is, de szerintem ez egy nagyon hülye hozzáállás, nem lehet egy piás beszélgetésre alapozni a jövőbeni kapcsolatodat...
2011. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

figy multkor egy buliba voltam és egy 14-15 éves csaj annyira berugott, hogy egyfolytába követett, hogy le akar szopni...

szóval nem csak a fiúk szoktak ittasan ismerkedni :D

2011. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj...rúgjál be jól, oszt valami csajt találsz magadnak xD ne reménykedj h valami madonna lesz de hát tömheted :D
2011. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!