Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csúnyább csajok miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább csajok miért ilyen álszentek?

Figyelt kérdés
Olyan szánalmas amikor egy csúnyább csaj előjön a nagy dumával, hogy neki 15 évesen még nem kell pasi, és ő még nem szexelne, pedig dehogy nem, csak egy csúnyább lánynak senki sem udvarol.
2011. okt. 30. 20:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%
A csúnyaság relatív. A f@szság viszont nem. Ezen gondolkodj egy kicsit.
2011. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Attól, hogy te ennyire felszínes vagy, még nem lesz mindenki az. ;)
2011. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
38%
A női nemhez hozzá tartozik az álszentség mivel legtöbbször nem azt mondják amit gondolnak, azt szeretik ha te magad jössz rá arra mit akarnak. Elég furcsa logika de ez van.
2011. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
És hogyvan az hogy a "szép lányok" csak másokról tudnak ugatni, és kibeszélni??? (nemcsaj vagyok)
2011. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
7%
első válaszoló a f*szság és épp úgy relatív...:D
2011. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
mert ezzel magukat biztatják.
2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 domprr06 válasza:
100%
hátszerintem ez hülyeség.. xD 15 éves vagyok. tom nemvok valami szép. mégis túlvagyok egy féléves kapcsolaton. nemtudom ezt hány csajnál tapasztaltad. de én egy ronda csajnál nem érzékeltem ilyet.. xD
2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
53%
Miert most mit vartal? H majd benyogi, h uhh de kefelnek egyet, de a kutyanak se kellek?
2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%

Az igazán szép lányok nem szexelnek 14 évesen, mert megválogatják (van miből) kinek adják oda magukat.

Akikről te beszélsz, azok az átlagos tiniluvnyák, őket akkor dughatod, amikor csak akarod.Nálunk gimiben 1 szál cigi volt az áruk(ezt teljesen komolyan mondom).

2011. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 szamóca.. ***** válasza:
100%
mert a szép nő ha két böfögés és egy fingás közt kijelenti hogy "megdughatsz te is b.szdmeg" te akkor is megdugod. míg a csúnya nőnek le kell tenni valamit az asztalra belső tulajdonságokból, hogy alaki egyáltalán ránézzen.
2011. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!