Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rajzos lánynak lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rajzos lánynak lehet esélye egy énekes pasinál?

Figyelt kérdés
Próbáltam megtanulni énekelni, de valahogy nem megy, pedig tökjó lett volna ha együtt is tudunk énekelni (még egy közös dolog, hosszútávon nagy plusz lett volna). Nekem a rajz az erősségem, de sztetek nem hiányolná a pasi aki tetszik, hogy én nem tudok énekelni-hisz ez miatt még szorosabbá válhatna a kapcsolat, nem? Gondolom, nem lenne ez hátrány hogy nem vagyok olyan, mint ő? Tudtok olyan énekeseket, akiknek a barátnőjük, feleségük "egyszerű" ember?
2011. júl. 28. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A legtöbb énekes felesége egyszerű ember.
2011. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az énekes egy külön kaszt és csak bizonyos társadalmi rétegen felül választ magának párt.
2011. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért ki az az énekes pasi? Híres ember?...mert ha az akk nem sok esélyed van.. am meg miért kellene énekes pasihoz énekes csaj.. én is szeretek /jól tudok rajzolni, a pasim meg se énekelni, se rajzolni.. és élünk xd
2011. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!