Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A skorpió jegyű csajok jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A skorpió jegyű csajok jól csókolnak?

Figyelt kérdés
tapasztalatok???
2011. júl. 28. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. mind rosszul csókol, sőt, valamelyik kiharapja a nyelved. .azd+ milyen hülye kérdés, természetesen nem a csillagjegyétől függ, hogy hogy csókol.
2011. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan az összhang nagyon ösztönös, akivel dolgom volt. Annál meg jobb ugye nincs. Az ágyban is hátborzongató élmény, ha feltüzeled, duplán kapod vissza. Bár ezt elmondhatná ő is rólam Úgy Érzem. :)
2011. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi 2.!
2011. júl. 28. 23:04
 4/5 Nemo15 válasza:
Hat ez az osszhang kerdese es nem az hogy milyen a csillagjegyed...
2011. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én skorpió nő vagyok,és eddig még nem volt panasz,az eddigi 8 emberből akivel csókolóztam 5 mondta,hogy állítólag én csókolok a legjobban az eddigi barátnői közül,1 megdicsért,2 nem szólt semmit,de mivel velük is többször csókolóztam nem hiszem hogy olyan rossz lehetek.DE! ez tényleg nem mindenkire igaz,megnézheted a csókhoroszkópban is,ott is csak általánosságban írnak.nem horoszkóptól függ.
2015. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!