Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok skorpió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok skorpió csillagjegyű emberekkel, mint barát és mint partner?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Itt sok infot találsz róluk:

[link]

2010. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak arra akarok kilyukadni, hogy ha mindenáron ilyen hülyeségek alapján akarsz megítélni valakit, akkor két kattintásból utána nézhetsz.
2010. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Két barátnőm van ilyen. Hát mind a kettő elég akaratos, annak kell történnie amit ők akarnak. Valamint elég fontos számukra a szex a kapcsolataikban, szeretnek új dolgokat kipróbálni a szexen. És bár mind a kettőnek van pasija erőteljesen flörtölnek mindenkivel.
2010. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Kerüld őket, főleg lányba!!!
2010. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem pusztán ez alapján ítélek meg embereket, viszont kiindulva abból, amit te írtál (köszönettel a weblapos ajánlásodat) elég buta ember lehetsz, tekintve, hogy információ hiányában ítélkezel és te is azon birkák közé tartozol, akik kihasználják az ilyen fórumok anonimitását és kiélik agressziójukat. ha zavar a téma, ne gyere ide. köszönöm
2010. jan. 18. 21:28
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és még vmi, a fenti kérdés: tapasztalat. nem a google érdekel...
2010. jan. 18. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
ez most komoly? Ilyen hülyeségekre alapozol? Ez lesz, mikor az értelmet elnyomja a butaság.
2010. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nehéz velük szerintem. Tipikusan egyszer fenn- egyszer lenn emberek, és nagyon érzékenyek. Legalábbis azok akiket én ismerek. Az egyik a volt barátom, a másik a szobatársam, szóval eléggé közelről szereztem a tapasztalatokat :D
2010. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Viccesek vagytok!

Én, a Férjem, a húgom skorpiók vagyunk! Szeretjük egymást a férjemmel is, és a húgommal is, ja és még élünk!!!

Dehát ilyenek a vélemények.

Makacsok vagyunk, de szeretni bárkinél jobban őrülten tudunk, és ragaszkodunk a szeretteinkhez!!

2010. jan. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én is,apum is skorpiók vunk,(21/L, 46/F),mind2en nagyon ragaszkodóak vagyunk,rettentően tudunk szeretni,kicist talán túlérzékenyek vagyunk,ami másnak poén,néha mi magunkra vesszük. Nagyon hangulatemberek,és még inkább makacsak,és kitartóak vagyunk,elsősorban a szerelemben. Rengeteg mosolygás,szex fontossága,stb... De ha megírod,h milyen területen érdekelne(szerelem,szex,barátok,hangulat,stb,akk 1xűbb lenne). 3skorpió haverom is van,és az összesített dolgok alapján mindannyian nagyon kényesek vagyunk a dolgainkra, legtöbben a titokzatos,ill hideg jelzőt használják első találkozásnál,mivel a skorpiók alapvetően bizalmatlanok,és nem szokásuk feleslegesen jópofizni...nekem ez jött le,remélem segítettem vmit:) Egyébként a skorpiók jól kijönnek 1mással:)
2010. jan. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!