Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha néha más csaj életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha néha más csaj életébe képzelem magam?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki az én szemebe tökéletes életet él.Szép,vicces,van egy csomó barátja és jó fej a pasija.a baj csak az hogy néha már annyira beleképzelem magam az életembe hogy a füzetembe a nevét írkálom és ha megláttom az utcán belepirulok.:D szerintetek ez beteges??

16/L


2011. júl. 29. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Csak szimplán plátói szerelem.
2011. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem most kezdesz átállni a nő párti nők oldalára...nem gáz, csak be kell ismerned :D


viccet félre téve...sztem kisebbségi komplexusod van, önbizalom hiány stb. Éld a saját életed és ne másra legyél "féltékeny" ;)


L21

2011. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló dolgokat csinálok, csak én nem olyan emberek helyébe képzelem magam, akiket ismerek, hanem egy általam kitalált életről ábrándozom. Semmi bajom az életemmel, de gyakran elképzelem, hogy híres énekesnő vagyok híres rokonokkal és barátokkal. Tudom ez ilyen 12 éves szokás, d későn érő típus vagyok. Engem nem zavar, hogy ilyen gondolataim vannak, senkinek nem beszélek róla :) Te is ábrándozz ha jól esik. Én nem tapasztaltam még semmilyen hátrányát az állandó ábrándozásaimnak, szóval remélhetőleg kinőjük :)

16/L

2011. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szása Petrosevics ***** válasza:
Egészséges mértékig nem is az
2011. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, csak olyan életről álmodozol mint amilyen neki van, mert így könnyebb, neked is elhi9nni hogy ilyen létezik, stb.
2011. aug. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!