Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Ti ezzel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti ezzel hogy álltok?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy 16 éves csajszi bejön nektek ( már most mind személyiségileg,testileg,stílusilag) és ti legyetek 20on felül.. Szó sem eshet arról hogy "most" összejöjjetek a korkülönbség miatt. Később megkeresnétek a csajszit?

Nem rólam van szó, csak kíváncsi vagyok erre, hogy alakulna egy ilyen "kapcsolat" .


2011. júl. 29. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Dehogynem ;) Akár még mostis, nem csak később :P

20f

2011. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tuti rólad van szó.Különben meg minek érdekelne.Amúgy is a 20éven felüliek "többnyire" már érettek és nem a kis 16 évesekkel foglalkoznak.Komolya kapcsolatban élnek.
2011. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Végül is miért ne? Mi a különbség, hogy direkt hívom fel 2 év múlva, vagy véletlenül futunk össze. :)

De azért ne várj rá, élj addig is, mert elvesztegetsz 2 évet.

2011. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

14:06os utolsó!

Oda van írva ha szövegértésed a toppon lenne:) SZÓ SEM LEHETNE RÓLA! kiemelem neked nagybetűkkel..

Nem rólam van szó, még mindig csak érdekel, mert mostanság már a 16 éves csajszik összeállnak 32 éves pasikkal is, és adott két még normális (relatív:D) ember..

2011. júl. 29. 14:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is ugy gondoltam, hogy mind a ketten ugyanugy csajoznak/pasiznak ahogy kell :)
2011. júl. 29. 14:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, később véletlenül találkoztunk, beszélgettünk, de már nem foglalkoztam vele, mert időközben megnősültem.
2011. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Dehogy is nem téged érdekel. 20 éven felül nem alakul jól, de 20 centin felül nagyon is jól alakul.
2011. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen, összejönnék vele, ha semmi nem gördítene akadályt, például elköltözés, külföldi egyetem, munka/élet stb.
2011. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ő már 18 volt de még nem szeretett volna lefeküdni, csak most meg nem tudom már elérni sajna, Bp-i volt, most 22 éves. Nauszikaaaa, jelentkezz!
2011. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Reaper777 ***** válasza:
Tuti rólad van szó húzd meg a csajt utána téged húznak meg a börtönbe :D
2011. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!