Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és nők egyaránt! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők egyaránt! A házasság intézménye mellett álltok, vagy ellene? Indokoljatok is! N/17

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
én alig várom hogy legyen feleségem meg gyerekeim már megvan a lány is csak legyen 20 éves.. 17/f
2010. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

Hát nekem nem lenne rá különösebb kép igényem rá, mert anélkül is ugyanúgy szeretem a párom, ez csak egy fajta hivatalos dolog, hogy tényleg együtt vagyunk papíron is, semmi több.

Természetesen ettől még valszeg nekem is lesz, csak nem "Isten színe előtt".

2010. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én is várom már hogy legyen esküvőm meg gyerekeim meg minden :) És azért mert szeritem a házasság még jobban összeköt 2 embert. Szerintem nagyon szép dolog

18/L

2010. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
én házasság párti vagyok. lehet, hogy csak egy papír, de én úgy gondolom, hogy akkor már legyen valamilyen "né" és a gyerekem is vegye fel az apja nevét velem együtt. és akkor nem ugy mutat majd be 40 évesen akárkinek, hogy az élettársam, vagy a párom, vagy a gyermekem anyja, hanem a feleségem vagy férjem. és az összeköti az embereket, mert akkor már feleősséggel tartozol, stb. ahogyan azt el is kell mondani egy házasságkor. viszont ha csak együtt éltek, akkor? nekem olyan hideg és idegen az élettársi viszony nevezetű élet. de persze ez az én véleményem. 29/N
2010. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

mellette is, ellene is


mellette: stabilság, állandóság, ha bejön akár örökre is szólhat, gyerekeknek is jobb házasságban élő szülökkel,romantikus, hagyomás szép gesztus, a másik elismerése


ellene: megcsalhatnak, és ha megcsalnak sokat kell tűrni, sok rossz tapasztalat a környezetemben, iszonyú mértékű elvált ember, bármikor jöhet egy nagyobb szerelem,

2010. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, úgy jó, mint a nyálas hollyvoodi filmekben van


"egészségben, betegségben, gazdagságban, szegénységben, mig a halál el nem választ."


Egyébként a szüleiteknek még ez sem volt kérdés.


F/34

2010. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%

Semleges vagyok, de ha mindenképp választani kell, akkor ellene.


A megkötött házasságok fele 1-5 év után véget ér. Egyszer úgy is megunjátok egymást azzal, akit szerettek. Ez van. Ha nem most, akkor 20 év múlva. És mondjuk te, kérdező, 20 év múlva még csak 37 leszel és jó esetben simán előtted áll majd még 15-20 év az aktív szexuális életedből is, ahogy a hagyományos életedből is, amikor még nem kell a hintaszékben ülve kötögetned az unokáknak.

Ha gyereket akarok majd, azt is nagyjából 30-35 éves koromban. Persze így sem biztos, hogy együtt leszek életem hátralévő részében a gyerek másik szülőjével, de addigra már szerzek annyi tapasztalatot mind párkapcsolati és szexuális téren is, hogy esetleg összejöhessen a dolog.

Eddig hozzátettem korábban, hogy mindig vannak kivételek, akiket nagyjából 5%-ra becsülök, akik tényleg összeillenek és a kapcsolatukat és a szexuális életüket a végtelenségig tudják bimbóztatni, viszont ezt mindenki magára veszi és azt hiszi, hogy természetesen az ő kapcsolata is ilyen, aztán 1 év múlva már úgy is mással dug majd.

Ezeket a tapasztalatokat az elég tág ismerettségi körömből és a környezetemből vontam le.

2010. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

ma 10:16


teljesen igazad van és nagyon jól látod a dolgokat, ezt én is mondhattam volna


25 F

2010. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó: van arra statisztikád, hogy mennyi EGYÜTTÉLÉS végződik szakítással??? mert szerintem több, mint amennyi házasság. nem csak házasságban lehet másvalaki beleszeretni, megcsalni stb. hanem együttélésnél is. és régen rossz, ha együttélésnél a párod 2 nap alatt összepakol és távozik. általában együttélésnél is több hónap, amíg erre jutnak. sőt, ha hivatalos volt az együttélés, akkor a közös vagyon és ha van gyerek, akkor a gyerek kapcsán ugyanúgy bírósághoz juthat az ügy. ha meg nem volt hivatalos, akkor már régen rossz: egyik nap akár az utcán is találhatod magad (párod nevén van a lakás, kocsi, minden ingóság), és napi háborút vivhatsz a gyerek elhelyezése és láthatása kapcsán. A bíróság és a válás nem azért van, hogy megszivassák egymást a felek, hanem azért, mert túl sok szál fűzi őket egybe (ahogy együttélésnél is), és ezeknek a szálaknak az elosztása külső semleges személyt igényel. ha a felek meg tudják beszélni, akkor házasságnál sem kell bíróságra menni!!!! a bírósági procedura nem törvényszerű!! csak mivel nehéz eldönteni, hogy a két fél közül ki kapja NOra Roberts könyvgyűjteményt és a gyerek papucsát (nyilván irónizálok), hiszen mindkettőnek nagyon fontosak, és mivel a kapcsolatok ekkora már általában elmérgesednek, be kell vonni egy harmadik felet. De ismétlem: EZ EGYÜTTÉLÉS ESETÉN IS ÍGY VAN!
2010. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
előző vagyok: házasság, 33N
2010. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!