Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mik a szándékai? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik a szándékai? Lent

Figyelt kérdés

van egy fiú, akit kb egy éve ismerek, de most vagyunk mindennapos kapcsolatba. azaz mindennap beszélünk neten és amikor lehet, találkozunk(társasággal).

neten meglepő dolgokat ír. olyanokat, amiket más közös lány ismerőseinknek nem szokott.

most pl nyaralok, és mondta, hogy siessek haza.

kérdezte, hogy mikor járok egy közös barátunk(legjobb barátnőm) felé, mert akkor összefuthatnánk.

nemrég úgy volt, hogy ketten találkozunk, de mikor felhívott, hogy akkor mikor is, mondta, hogy hoz valakit. én is vittem, de ő végül nem. így hárman voltunk. tehát elszúrtam.


szerintetek mit gondol?

mit érez?

mit tehetnék,hogy közelebb kerüljünk egymáshoz?


15L


2011. júl. 29. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tlaálkozz vele kettesbe. De tényleg kettesbe. Szögezd le hogy te nem viszel senkit és ő se hozzon. Csináljatok programokat magatoknak.
2011. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Veky ***** válasza:
15 évesen, ha közel akarsz kerülni hozzá, akkor mond meg neki, vagy neten írd le! Nem kell túlbonyolítani.
2011. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat, kedves első!

amint hazaértem, mindenképpen szeretnék egy találkozót szervezni vele, de kicsit félénk vagyok, és nem szokásom leszögezni azaz megszabni, hogy kit hozzon és kit ne.://


várom a további válaszokat!

2011. júl. 29. 16:45
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, kedves második!

nem vagyok túl 'bevállalós' e téren. inkább a félénk kategóriába sorolom magam, mivel utolsó alkalommal nem jött össze a dolog. így nem merek kezdeményezni.


várom a további válaszokat!

2011. júl. 29. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne légy félénk. Nem véletlen hogy multkor nem vitt magával senkit, és kérdezte hogy: "mikor jársz egy közös barát(legjobb barátnőd) felé, mert akkor összefuthatnátok. " Nyugodtan kérdezd meg hogy nem.e találkozhatnétok most csak ti ketten. :) sok sikert
2011. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen kedves első!

valószínűleg az lesz a legjobb megoldás, ha összeszedem minden bátorságomat:)


várom a további válaszokat is!

2011. júl. 29. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!