Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy vennétek azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy vennétek azt, ha pl egy fiúnál több van mint barátság köztetek, és csak úgy megcsókol, de nincsenek komoly szándékai, barátságn kívül nem akar semmit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 00:14
 1/7 A kérdező kommentje:
mármint mi a véleményetek erről?
2009. júl. 2. 00:15
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
belefér, történt is már ilyen, és jó érzés, utána meghittebb a viszony a másikkal. A lényeg az, hogy tudd, hogy a csaj sem akar semmit.
2009. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
akkor minek csókolja meg? ha nemis akar semmit?
2009. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Velem is megtörtént már.Jó érzés csak vigyázz arra hogy ha tovább akar menni a barátság bizony rámehet.
2009. júl. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt egy ilyen barátom. Nagyon jól elvoltunk együtt, tudott rólam mindet. Egyszer eléggé kiborultam(egy családi dráma miatt) és átmentem hozzájuk éjszaka a zuhogó esőben minden bejelentés nélkül. Meglepődött és meg is rémült egyszerre. Kerített nekem száraz cuccokat, hozott fel meleg teát és elmeséltem neki, hogy miért jöttem. Elég közel álltam a lelki összeomláshoz, sírtam és kétségbe voltam esve. Végighallgatott, aztán életem leggyengédebb csókjával csókolt meg, és utána átölelt. Megígérte, hogy minden jó lesz. Este az ő ölelésében aludtam a legnagyobb baráti szeretettel. Reggel pedig megbeszéltük, hogy mit csináljak és végig segített. Onnantól kezdve vannak/voltak és remélem lesznek is ilyen baráti csókok. Semmi rossz nincs benne.


L/24

2009. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hááááát..érdekes... baráti csók..

szerintem barátok ne csókolózzanak..elvégre az mégiscsak egy "intimebb" viszony két ember között már..

viszont abban nem találok semmi kivetnivalót ha egyik fél sem akar semmit és ezt meg is beszélték..

csak ne legyen az hogy az egyik félénkebb és nem meri elmondani hogy ő meg többet akar..

hm.. érdekes :)

2009. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
baráti szex is jó dolog:)
2009. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!