Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti ferfiak! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti ferfiak! Ti hogyan hoditotok meg egy olyan lanyt, aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy mint minden korosztályban azt aki tetszik neked?
2011. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lákcipömmel
2011. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy odamegy hozzá a lány, és megkérdi: Kő kóla?
2011. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez itt a nagy kérdés! Épp ez az, hogy az se tudom, honnan kezdjem. Félek az elutasítástól is, de még cikibbnek érzem, ha olyanra hajtok, aki foglalt, és én nem tudom ezt róla.

Nekem ez nehezebb, mint az egyetem.

2011. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert ronda vagyok és pénzem sincs. De ha jól nézel ki és gazdag vagy, már nyert ügyed van.
2011. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!