Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret senki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret senki a családomon kívül?

Figyelt kérdés

Tudom, ez tág dolog, van sok barátom, de férfi nincs, aki közeledne hozzám, pedig "jó csaj vagyok", azt mondják a pasi ismerőseim. Nagy törés az életemben, hogy a hugom összejött azzal a pasival, akivel mi "kerülgettük egymást" hónapokig. Nem hibáztatom a hugomat, mert ő nem tudott erről, de akárhányszor együtt látom őket, borzalmasan vagyok, pedig örülnöm kéne, hogy boldogok...

Aki meg igazán érdekel (most ven valaki), rajtam meg azt érze, hogy én is érdeklem őt, de nem mer kezdeményezni és én sem. Hogy lehetek ekkora balfa*z?! (bocs a trágárságért)

Normális véleményeket/tanácsokat várok, nem 10-es IQ-jú szemétkedéseket! Előre is köszönöm mindenkinek!


2011. júl. 30. 02:05
 1/7 A kérdező kommentje:
szóval javítás: *most van valaki, rajta meg azt éreztem, hogy én is érdeklem őt
2011. júl. 30. 02:06
 2/7 A kérdező kommentje:
jaés nem vagyok úgymond kis bakfis; 26 éves vagyok...
2011. júl. 30. 02:10
 3/7 anonim ***** válasza:
az hogy jó csaj nem biztos hogy igaz. Nem akarnak megbántani, nem őszinték veled. Amúgy meg a hiba benned van. Kicsit nézz magadba mit teszel, hogy teszed és próbáld magad külső szemmel nézni. Ha sikerül akkor rájössz, hogy min és hogy lellene változtatni azért amit szeretnél.
2011. júl. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
én szeretlek
2011. júl. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát.. nem vagy tul kritikus az emberekkel szemben esetleg? nálam ez volt a baj régebben, hogy kicsit okosabbnak képzeltem magam az átlagnál :DD (tudom szr vagyok :D) és néha beszólogattam meg türelmetlen voltam ha valaki nem azonnal értett meg valamit vagy valamit nem tudott.. legyél kedves az emberekkel, próbálj adni minél többet (jó szót, segitséget, dicséretet, biztatást, pozitiv hozzállást) és meglesz a hatása. ne azt nézd hogy neked mid nincs, hanem hogy te mit tudnál adni.
2011. júl. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
külsőleg lehet jó csaj vagy ,de belsőleg sokáig nem viselnek el:\
2011. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Azon már én is gondolkodtam, hogy nem őszinték velem, amikor azt mondják, hogy jó csaj vagyok (ezt egyébként nem csak a külsőmre mondják a barátaim)


Egyáltalán nem tartom okosabbnak magam a többi embernél, de tényleg.


Rögtön magamban néztem körül, hogy miért vagyok ilyen, stb... de nem tudok rájönni, pedig önmagam ellensége vagyok ezek szerint...


Szeretnék megváltozni, de nem tudom, hogy min változtassak...

Mindegy, köszi a válaszokat!

2011. júl. 30. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!