Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire riasztó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire riasztó a pasik számára, ha egy lány magabiztos?

Figyelt kérdés

Nem szeretem kivárni, míg a fiúk kezdeményeznek, mert mostanában elég lassúak. Szeretek kezdeményezni, és megkapni azt, amit akarok. Most nem kell azt gondolni, hogy szexelek fűvel-fával, mert viszket a ..., hanem pl. lazán megcsókolok egy pasit, nem várom meg, míg lép. (persze úgy, hogy előtte beszélgettünk, meg stb. nem csak úgy, hogy odamegyek egy vadidegenhez, és lekapom xD)

Viszont néha úgy érzem, hogy ez nem túl jó, hogy a pasiknak ijesztő, viszont nem tudok visszafogni magamból. :S


2011. júl. 30. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyos szempontból jó, pl. ha egy csendesebb félénkebb srácra hajtasz rá, ily módon, akkor tuti hogy el fog tőled ájulni, és istennőként tisztel majd :D

De ez is olyan dolog hogy ki mit szeret, én pl. nagyon értékelem a hozzád hasonló stílusú lányokat, ugyan is én "lusta" vagyok kezdeményezni.

Szerintem ne problémázz ezen, mondom nekem tökre bejön az ilyesmi.

Viszont ha párkapcsolatba lépsz akkor fogd vissza magad, mert nem mindenki szereti ha túl szemérmetlen az "asszony" :)

22/F

2011. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem riasztó,de van olyan fiú aki szereti maga becserkészni :D
2011. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
én nem szeretem kisebbnek érezni magam a csaj mellett talán ezért lehet ijesztő
2011. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elso irta, a visszahuzodobb, zarkozottab ferfiak imadjak az ilyen noket. szoval nekik nem ijeszto, ha egyebkent is bejossz nekik.
2011. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az ilyen csajokat, mondjuk általában ez a magabiztosság a visszahúzódóbb pasiknak jön be akik nem szeretnek kezdeményezni.Engem már csókolt meg csaj, úgy hogy az volt az első csókunk, jó volt:D

Több ilyen lány kéne mint te, büszke vagyok rád:)

21f

2011. aug. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sörensen ***** válasza:
51%
Ha ez a személyiségedből ered, akkor feltételezem, nem csak abban látszik, hogy ki csókol először. Összességében én nem szeretem a túl határozott, túl rámenős lányokat. Jobban szeretem, ha egy lány kivárja a "sorát".
2011. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!