Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy lefeküdtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lefeküdtünk a barátnömel már már nagyon sokszor és most nem akarja? Azt mondja hogy fél hogy lebukunk mit csináljak hogy akarja?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
vidd olyan helyre ahol nem bukhattok le,,,
2011. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vidd fel a kisjányt a padlásra:D:D:D
2011. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát de nálunk vagyunk és nem bukunk le itt nálunk és itt is fél :D amugy meg nem kislány :D
2011. júl. 30. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alapján amit itt írtál én leülnék vele beszélgetni, mert ez a félek a lebukástól szöveg 90%ban kamu. Valószinűleg más áll a háttérben, ami miatt nem szeretne. Te voltál neki az első? Amikor én túl voltam az elsőn utána még kb 2 hétig egy csomószor voltunk együtt a barátommal, aztán úgy éreztem talán az első komoly kapcsolatomnál annyi idősen ez túlzás és már én sem akartam olyan sűrűn és én is hülye kifogásokat kerestem. Ez már persze jó pár éve volt, de ki tudja, lehet a te barátnődnek is ez áll a háttérben..
2011. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nhem az igaz hogy téleg fél mert hát volt gey ojan dolog hogy kis idöre tiltotak minket és nem akar elvesziteni ezmiatt és azt mondta hogy fél és nem akar lebukni
2011. júl. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!