Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 honapja leszünk a barátnömel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 honapja leszünk a barátnömel együtt és szeretnék valami érdekes ajándékot adni neki valami ötlet? 16F

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Drága kapcsolat lesz, ha minden hónapban ajándékoztok egymásnak. Szerintem elég majd az első évfordulón, már ha még együtt lesztek akkor.
2011. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért legalább 1-2 szót leírhattál volna érdeklődési kör, hobbi, ilyesmi, mert a csajokat nem egy sablonból készülnek.
2011. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bőven elég az 1. évfordulón ajándékot venni,bár a tinik minden hülyeséget megünnepelnek:)
2011. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 napietus ***** válasza:
majd első évforulóra ráérsz. ne pocsékold a pénzed, fordísd inkább értelmes dolgokra.
2011. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatok van de ö azt mondta hogy kapok töle valamit akkor nekem is kéne adnom
2011. márc. 1. 11:14
 6/11 sz12 ***** válasza:

1 szál vörös rózsa+csoki.

v külön. ha ennyire szeretnél neki venni valamit, ez még nem is olyan drága!

2011. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sógornőmég 2 éve vannak együtt. A csaj 17 éves a pasi 27. És eddig minden hónapban(évfordulókor) vettek egymásnak egy kis ajándékot. Egyik sem rokkant bele.
2011. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:45"


De miért csak havonta? Miért nem hetente ennyi erővel? Vagy naponta? Vagy minden órában?

2011. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy kis figyelmességbe nem hal bele se a pasi sem a csaj a szürke héktköznapokon sem. De ők úgy gondolták, hogy nekik öröm volt az a nap és érdemes megünnepelni minden hónapban. Ők így gondolták és nem szólhat bele senki.

Azonkívül persze kapnak egymástól más alkalomkor is csak

úgy ajándékot, hogy eszembe jutottál és ezért hoztam.(nem nagy ajándékra kell gondolni, bonbon, virág, saját készítésű cd stb.) Szerintem is szép gesztus és nem halnak bele az emberek egy kicsit több figyelmességbe.

mert a mai világban úgyis ki van élezve a pénzre meg a munkára, tárgyakra a dolog, hogy nem érnek rá az érzelmekre. és ezért furcsa lehet, hogy valaki gondol a párjára havonta is nemcsak évente.

2011. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egyetértek az előzővel. Egy pici apróság is ajándék, főleg, ha szeretetből adod. Egy szál virág, kedves figyelmesség. Vagy egy csoki, saját készítésű CD, egy szép kis gyertya, ... ilyesmi. Engem például a barátom pár hete meglepett egy tábla csokival a suliban, mert rám gondolt a két órája közti szünetben és bement a boltba. Szerintem ez nagyon aranyos volt tőle, jól esett. :)


21/L

2011. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!