Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ezekhez mit szólnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezekhez mit szólnátok? Köszi ha írtok kort is :-)

Figyelt kérdés
svédmasszázs, erotikus masszázs
2011. júl. 30. 16:50
 1/7 anonim válasza:
100%
Imádom a masszázst, úgyhogy én mindig örülök, ha így kényeztetnek :) 16/L
2011. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
100%

szeretem a masszázst, ha olyan csinálja, aki ért is hozzá. viszont kényes is vagyok rá, szóval akinek nincs vagy felületes a tudása, az inkább hanyagolja ezt a dolgot.


29/N

2011. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
örülnék ha lenne pasim és megmasszírozna!24n
2011. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen a svédmasszázs, de egyébként általánosságban örülnék neki, ha lenne barátom és egy fárasztó nap után megmasszírozná a hátam, vagy esetleg a lábam:))

16/L

2011. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 beatrix198 ***** válasza:
a masszázst mindenki szereti ez nagyon jó ötlet :D ;) 13/L
2011. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az erotikus jobban vonzz,de a svéd masszázs is jőhet/jőhetsz:)
2011. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Várom további Lányok véleményét akár ide, akár privibe.
2011. aug. 15. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!