Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez lányok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járunk. Mikor meglátjuk egymást mindig csak bámulunk egymásra de megszolalni egyszerüen nem tudunk. Én viszonylag egy élénk barátkozó tipusu srác vagyok de ha meglátom egyszerüen nem tudok megszolalni,nagyon jo de egyben rossz érzés is. És nem tudom leküzdeni a gátlásomat. Szóval megkerestem a lányt a neten és bejelöltem... de azért még se neten akarok vele ismerkedni szóval,az úgy nektek hogy tetszene ilyen esetben ha odamennék hozzátok és azt mondanám szia én vettelek fel facebookra szivesen megismernélek... ez igy nem cink?
2011. okt. 16. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

ez így g*c* nagy cink...

Szia mizujs viszont viszont sztem nem...


felejtsd el: "szia én vettelek fel facebookra szivesen megismernélek" sztem gáz de ki tudja várj meg más válaszolókat is


15/f

2011. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

egyetértek az első válaszolóval. ilyen szöveggel soha ne menj oda lányhoz...ha csak nem vagy egy adonisz elküld a p*csába.


Találj ki valamit (kérj töle kölcsön könyvet vagy mittudomén) és aztán hívd el valahova

2011. okt. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem...nekem is ezt kellene tennem már kb. egy éve, de nincs bátorságom hozzá, csak szemezni szoktunk a sráccal, tehát nem tudom bejövök neki vagy sem, s szerintem a srác kell lépjem először...szóval hajrá, örülök neki, hogy ilyen bátor vagy, remélem sikerül összejönnöd vele.puszi

19L

2011. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
trollkodjál! persze ne sértő módon, ne legyél bunkó, de próbáld megnevettetni, cukkold ...s ha már egyszer felvetted fekbukon, akkor írjál neki...de ne olyat, hogy mizu? takálj ki valami hülyeséget, bolondítsd... írj privátot, ajánlok mégvalamit!!!
2011. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nő vagyok, szerintem nem gáz egyáltalán. Nekem sokkal jobban bejönne, mint pl. az első 2 válaszadó szókincse...
2011. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem ha facebookon írnának nem válaszolnék és azt mondanám hogy sz*r af acebookom mert nem aptam meg.. könyörgöm felejtsétek már el a facebookotr!!!!
2011. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy ez így jó? Hogy szia xy ugye? ... vagyok és én vettelek fel facebookon.Az érdekelne hogy volna e kedved velem találkozni.
2011. okt. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!