Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna? Engednétek?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy lánnyal nagyon megkedveltem meg is szerettem . És harmadik este mikor beszélgettünk jóéjtet kívántam neki erre letíltott(mert hogy nem lenne jó ez a távkapcsolat akkor sem ha bejárnák hozzá motorral ) (60 km távolság) Nem merte azt a szemembe mondani hogy bocsi ez nem fog menni inkább elintézte egy letiltással (facen) És én rájöttem hogy nem lehet belőle semmi ...mert ha ő nem akarja akkor én nem erőltetem ! De emberként is megszerettem és legalább a barátja szeretnék lenni meg lássam azért facen hogy mivan vele hogyvan stb ! Ti lányok feloldanátok a tiltást? (nem bántottam meg ,csak azt mondta hogy túl jó vagyok hozzá és nem akar nekem rosszat! ÉN ELHISZEM NEKI ! mégis mit gondoltok? Írtam neki jó pár levelet de nem válaszolt :S ez is rosszul esik :S Fogalmaztam neki egy levelet amit az egyik barátom küldött elneki (úgy írtam mintha a barátom írná) erre válaszolt is ! Innen tudom hogy nem akarna rosszat ! stb. Mégis mi legyen ?
2011. júl. 30. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Felejtsd el.
2011. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 beatrix198 ***** válasza:
ez a lány sztem sokat vesztett vd mert nem minden fiú kedves mint te én ha nekem jó éjszakát kívánnak akkor örülök neki h jót akarnak nekem szval ez a lány bolond!! jobban jársz ha elfelejted 13/L
2011. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De most is hülye vok,a bánat feledése érdekében megint közeledek ahhoz hogy belemennyek egy ilyenbe ... amúgy is szerete éhes voltam már de hogy most ez nem jött össze most potolni akarom duplán ...
2011. júl. 30. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:
pont ugyanezt tettem egy fiúval...én tudom, hogy így a helyes, de mégis bánt, mert sajnálom..
2011. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó két kommentelőnél tisztára azt érzem hogy ő az :'(
2011. júl. 30. 19:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi a keresztneved basszus, mert mostmár nekem is elég fura ez az egész...:|
2011. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tomi ...
2011. júl. 30. 20:03
 8/12 A kérdező kommentje:
neked ? :S
2011. júl. 30. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Oké, nem te vagy ő. De ettől végülis nem nyugodtam meg.. remélem túltette magát rajtam és elfelejt gyorsan.
2011. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké :)
2011. júl. 30. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!