Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a szerelem utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a szerelem utáni barátságban?

Figyelt kérdés
Arra értem, lehetséges h szakítás után ha a két fél összetalálkozik, beszélgetnek azután mennek tovább a dolgukra. Persze anélkül h egyik a másik iránt semmit ne érezzen.
2009. ápr. 7. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akit egyszer szerettél, és "normálisan" szakítottatok, azt valamilyen szinten mindig szeretni fogod. Vagy legalábbis érezni iránta valamit. Én a volt pasimmal legalábbis így vagyok:) Van barátom, neki is barátnője, de haverok vagyunk, és ha találkozunk tök jól elvagyunk. Pedig egyikünk sem szeretne már semmit a másiktól.
2009. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem létezik...

Vagy legalábbis én még nem találkoztam olyannal...

2009. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Hat szerintem joban lehet lenni...de nem lesztek a legjobb baratok soha.

monkey

2009. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt barátom a legjobb barim már 3 éve....mondjuk vmikor fellángolok,h jaj mien is lenne ha együtt maradtunk volna,de barátként nézek rá mindig! Ő az én lelkitámaszom és jobban ismer,mint a jelenlegi barátom,pedig vele már 2.5 éve együtt vagyunk!
2009. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek de az első nagy szerelem sose múlik el csak arra vigyázz h ne h újra beleessél
2009. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Volt pasim :D majdnem egy évet jártunk....szakitottunk fél évet gyűlöltük 1mást aztán most elválaszthatatlan haverok vagyunk(barátnője van nekem meg barátom)baráti körünk ugyanaz és sokszor kiszedtük 1mást a szarból....szerintem lehet igaz barátság egy szétment pár között...
2009. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

Miért, az asztalokban talán hiszünk? Nem, hiszen tudjuk, hogy valóságosak. Ugyanígy nem hiszek a szerelem utáni barátságban sem, mert tudom, hogy valóságos, tekintve, hogy mindkét exemmel teljesen normális barátságban vagyunk mind a mai napig, holott egyikünk se gondol újrakezdésre.


Nem értem, mit kell ezt annyira túlmisztifikálni. Értelmes, civilizált, kommunikálni képes emberek között ez teljesen természetes, szvsz.

2009. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! a volt szerelmem most egyik legjobb baratom.letezik ilyen.
2009. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
No, valaki láthatólag nagyon nem tud kommunikálni. Ezúton is üdvözlöm az illetőt...
2009. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo,ez a kerdezonek szolt,vagy a valaszadok valamelyikenek?
2009. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!