Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy borotváljátok a péniszete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy borotváljátok a péniszeteket?

Figyelt kérdés
Nekem mindig az a bajom, hogy baromi sok ideig tart leborotválni, ezért lusta is vagyok nekiállni, meg ugye alaposan kell, mindenhol. Nincs erre valami gyorsabb technika?
2011. júl. 30. 23:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
gázpörkölő!
2011. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nálam szőrös a kisöcsi.
2011. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

flexel baszod...hogyan máshogy?

de legtöbbször szőrös a kobrám...

2011. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Oldalra csapod a kuksidat majd a szőr növésével ellentétesen borotválod.

Első alkalom után viszketni fog de majd hozzászoksz.

2011. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

énvok a felxes...

nahát elmondom..nemkicsit fog az viszketni hanem kurv*ra...nekem mindig szúr és má várom hogy nőjjön xD

Csak csupaszon jobb kicsapni is xD

2011. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem növési iránnyal szembe sose kapáld, de egyébként akkoriban haverral kitárgyaltuk, hogy jobban néz ki ha van valami szőr rajta.Különben hát izé... nem úgy néz ki mint egy farok, hanem mint egy hernyó... Az ő modszere az, hogy hajnyíróval végigszáguld rajta, gyakrabban kell csinálni, de akkor se tart sokáig.


Én 'fazonigazításra' való szutykot vettem régebben, az is jó. Annyi, hogy nem kopaszra vágja a cuccot, hanem méretre az is.


Ha kinézetre akarod, akkor vagy hagyd meg teljesen, vagy vágd méretre, de ne kopaszra, viszont én személyszerint azért nyírom, mert rohadt irritáló tud lenni a szőr(főleg ha hosszabb:a farkad akad a szőrbe, a szőr akad a farkadba)

2011. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
feltaláltak már olyan kenőcsöt(gél-t)amit rá kensz,és rajta hagysz 1-2percig,lemosod,és lejön a szőr is.Szóval szőrtelenítő krém.Keresd a DM-ben!További információkért keresse fel gyógyszerészé!
2011. júl. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és mi ennek a krémnek a neve?
2011. júl. 31. 00:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézz utána interneten,ha találok róla valamit szólok!Haverom ezt használja.Azt hiszem 700ft csak!
2011. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

utolsó válaszoló vagyok.Itt egy példa.Ilyen van sok amúgy!

2011. júl. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!