Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Kis dolog de nagyon zavaró

Figyelt kérdés
A barátommal nem lehet aludni,mert folyamatosan letol az ágyról.Most is kint vagyok a nappaliba a kanapén,mert megint letolt az éjjel.Szeretem és már szóltam is neki de nem tud mit csinálni.....Amikor alszik olyan aranyos nincs szívem felébreszteni.Mit csináljak?Vackoljak be magamnak a nappaliba vagy mi?
2011. júl. 31. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyesféle problémám a volt pasimmal. Csak ő nem letolt, hanem rámfeküdt.. én ilyenkor könyékkel mindig orrbavertem.. a harmadik nap már megse mozdult éjszaka :)
2011. júl. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 napietus ***** válasza:
mi sem alszunk mindig egy ágyban, pedig házasok vagyunk :) ez nem kötelező, ha nem megy, ne erőltesd, aludj másik szobában. vagy visszalökdösöd mindig, de az sem túl pihentető dolog...
2011. júl. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már próbáltuk,hogy én a másik oldalon aludtam,de akkor is felém mocorgott...Nem ám a másik irányba:D
2011. júl. 31. 01:58
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a volt barátommal azért nem tudtam együtt aludni, mert vagy motyogott, vagy csikorgatta a fogait..a mostani szintén letol az ágyról, sajnos én se tudtam megoldani, csak annyit szoktam csinálni, hogyha az én térfelemre jön, akkor átfekszek az övére, és naggyából ezt igy óránként bejátszom. De mostanság szerencsére nem sokat alszunk együtt, szóval nyugodtan tudok aludni:)
2011. júl. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 murderborn ***** válasza:
pukizz a fejére.ha elég aromás az illata, tanul belőle.
2011. júl. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vesztek egy nagyobb ágyat.
2011. júl. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nah,hogy aludtál?
2011. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szarul...kinnt a kanapén hogy lehet máshogy?? Asszem letáborozok a nappaliba.:D
2011. júl. 31. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!