Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 4 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt. Tegnap feküdtünk le elöször. De számomra volt ez zavaró dolog. /? /

Figyelt kérdés
a lényeg annyi, h barátnőmnak óriási szeméremajka volt... és ez mennyire gyakori a lányoknál??.. elég sok csajjal voltam eddig.. és ilyen óriásiakkal még sosem találkoztam... Titeket ez zavarna??
2011. aug. 23. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kis- vagy a nagy szeméremajkai voltak óriásiak? Egyébként engem nem zavarna, legalább van valami különleges rajta amit mások nem tudnak :)
2011. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem tüntették el photoshoppal??? Felháborító.

Szerintem azonnal legyél bu.zi.


Nekem is "nagy" a kis szeméremajkam, legalább is a photoshoppolt puncis képekhez és az ovis kislányokhoz képest, és elárulom, hogy minden milimétere érzékenyen reagál az ingerlésre, szerintem ezért tudok szinte bármikor, bármilyen pózban ke.félve elélvezni.

Ha belegondolok, hogy ezt valaki inkább levágatja egy plasztikai sebésszel, hogy szebb legyen, de érzéketlen....


A mai tinédzser fiúkkal az a baj, hogy 1500 retusált fotón láttak először pi.nát, és mikor élőben látnak egy igazit, nem tudják azt se, hogy kéne kinéznie.

2011. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmé is megduzzad az aktus alatt, nagyon szeretem. =P Természetes dolog... Különben sincs két egyforma, inkább örülnöd kéne, hogy beengedett...
2011. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Engem az zavar, hogy hülye vagy és éretlen...
2011. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most jó volt vele a szex vagy nem?

Mert szerintem az egyetlen lények az ez lenne? :O

Ne fejlődj már vissza az általános iskola negyedikes szintjére, hogy kinek mi mekkora...

2011. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak fel ne háborodj, kisfiam, ha majd a farokméreteddel jön valaki.
2011. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sex nem volt rossz... olyan ismerkedős volt:D... de ahhoz képest jóvoltD.... de még mindig nagyon döntésképtelen vagyok, h tetszik-e... vagy sem
2011. aug. 25. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeméremajak méret alapján választasz barátnőt, szerintem hagyd ott sürgősen, és nagyon kérlek, NE mondd meg neki, hogy miért, mert akkor egy életre gátlásos és szerencsétlen lesz a normális, felnőtt, női nemiszervével együtt.
2011. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt? Már nincs neki? Haver, levágtad? :O
2011. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? :O Mert, ha 20 vagy annál több kicsit gáznak tartom a meglepődésedet...

És, ha az alapján döntesz, hogy mekkora neki a szeméremajka, akkor neked még nem nagyon való nő..., szegény csaj...:/

Játszogass még el egy kicsit a guminőddel!

2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!