Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzóbb az a "gyümölcs" ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóbb az a "gyümölcs" ami nem lehet a tiéd?

Figyelt kérdés
Van abban valami, hogy mindig az kell amit nem kaphatsz meg? És volt már olyan, hogy nem kellettél valakinek, ezt tudomásul véve elfordultál tőle, majd neki (talán pont az elérhetetlenség miatt)mégis te kellettél? Hú, remélem érthető!
2009. ápr. 7. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Velem sokszor fordult elő ilyen általános iskolás koromban. Inkább az ilyen az éretlenebb embereknél fordul elő illetve a még fel nem nőtt gyerekeknél.. Amúgy abban is van valami, hogy mindig a tíltott gyümölcs kell. Velem is olyan volt, hogy szerelmes voltam egy srácba és az elég bunkó módon elutasított, majd egy idő után már nem érdekelt engem és elkezdett tetszeni egy másik srác és ezt a másik srác aki régen tetszett nekem észrevette, hogy nyomulok egy másik srácra és mindjárt elkezdte csapni a szelet nekem.. persze elküldtem a ... -ba :D
2009. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez valahogyan berögzül az emberbe, hogy az kell jobban, amit nem kaphat meg. Biztos a vadászösztön.:D Szerintem (ha rolad van szó) azért fordult el valaki, mert

1,Rájött, hogy mégis csak te kellesz neki

2,Élvezte, hogy neked ő kell és amikor elfordultál tőleugy éreztehogy nem is oylan fontos ember..csökkent az önértéke, hogy nem küzd érte valaki..vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg..:D Ez amolyan forditott pszihológia. "Nem kell a csoki?Jóó akkor majd megeszem én" "Na joo add ide megeszem" Ezilyen.:D

2009. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig a tiltott vagy elérhetetlen gyümölcs kell. De ha megkapom, mindig édes.


Aki "rájön hogy mégis kellesz", az vagy szintén a nem-re bukik, fél egy komoly kapcsolattól, vagy csak hiányzik neki a rajongás.

2009. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nah :D hát ilyen nem egyszer fordul elő velem... általában velem szakitottak a pasik... aztán én futottam utánuk, nem érdekelte őket...amikor meg összejöttem 1 fiúval és az exeket már nagy ívbe lesz.rtam akkor kerestek ök meg, vagy legalábbis nyomultak rám... az egyik volt barátomnak meg is mondtam akkor hogy : amikor te kelletteél nekem akkor nem érdekeltelek most meg te futsz utánam és most te nem érdekelsz.. ez van.. ez a hajó már eluszott... azt otthagytam :D nagyon nagyot nézett a srác :D de ez van..ez általába mindig igy szokott lenni.. életed nagy szerelme akkor fog megint keresni amikor te már mással vagy és már nem érdekel az illető :D
2009. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14 évesen bepróbálkoztam a mostani barátnőmnél, nem jött össze. Egy év múlva megpróbáltam újra, és tényleg az is nyomott a latba, hogy egyszer már nem jött össze, de most "sikerülni fog" Most 18 vagyok, több mint két éve vagyunk együtt.
2009. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mért ne lehetne?:D
2009. ápr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
év eleje ota szerelmes vagyok az osztálytársamba, nem egyszer sirtam már a suliban is. tudom, hogy semmi esélyem nála, de kitartok mellette. igy is. (16éves lány)
2009. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!