Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barna folyás. Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyás. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval nekem az a problémám,hogy már 26-án meg kellett volna jönnie.1 hónapja voltam a barátommal,de ez pont a mensim után volt egy nappal.de akkor nem volt rajta gumi,csak annyi volt hogy betette és kivette,mondhatni még 10 másodperc se volt az egész. De azért gondoltam leírom. Hozzáteszem,hogy az a baj,hogy kb egy hónapja vagy 3 hete alig eszek,nagyon sokat stresszelek,és a mensim is rendszertelen. kb 2 hete volt egy pici barna folyásom,de az egy fél napig se tartott.. meg az nem is barna folyás volt,hanem inkább ilyen sötét alvadt vér.És most 28-án 1 napig mensim votl,vagyis megörültem hogy jajj de jó,de aztán azóta ez a barnás cucc van..de nem pontosan barna folyás,mert nem nyálkás,csak olyan mintha alvadt vér lenne,de sötétebb. És én a stresszre gondolok hogy az,meg hogy enni sem ettem,és azt mondják fogytam is. Szerintetek mi lehet a gond? Az a baj,hogy a stressztől mindig,állandóan olyan gyomoridegem volt,sőt van is.Mit gondoltok,a stressztől van? És ez a sötétes vmi? Kétségbe vagyok esve,nem tudom,hogy ez mi lehet.. :/

Nagyon szépen köszönöm!


2011. aug. 1. 17:27
 1/7 A kérdező kommentje:
jajj bocsi elírtam,nem 28-án hanem 30-án jött meg a mensim egy napra..
2011. aug. 1. 17:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz!Levennél a válladról egy adag stresszt.
2011. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj nőgyógyászhoz.
2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fke ***** válasza:
Rossz oldalra raktad a tampont
2011. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17:58-asnak szól.nem is használok tampont
2011. aug. 1. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs hasmenésed???
2011. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hasmenésem nincs.Amúgy nincsen semmi bajom,mondom 1 napig volt is mensim,de aztán átváltott ebbe a barnás vmibe.De amúgy gyomoridegem is van még :/ és azért gondoltam arra hogy a stressz nagyban befolyásolja a mensit. szerintem
2011. aug. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!