Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi lehet vagy mitől lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet vagy mitől lehet az ilyen "folyás"?

Figyelt kérdés
ilyen sűrű fehér,véres állagú folyásom van de nagyon sok és olyan az állaga mintha túrós vagy bőr darabok lennének,nagyon megijedtem.4napja lefeküdtem a barátommal de védekeztünk gumival,de vettem be esemény utánit mert elszakadt a gumi de akkor rögtön kiis vette,a biztonság kedvért vettem be.de nem tudom mi lehet ez,mert nem fáj nem viszket csak ez a folyás...néha szúró fájdalom van az alhasamba.gyulldás lenne?
2011. szept. 29. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
doki. most. mi mondhatunk akármit, biztosat vajmi kevéssé.
2011. szept. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
vagy gyulladás, vagy csak túl "kemény" volt az aktus. De leget egy kezdődő vetélés is. irány a doki! Azonnal!
2011. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 IQnindzsa ***** válasza:

Gumiszakadasos baleset utan volt egy regi baratnomnek hasonlo. Neki akkor , napokkal kesobb derult ki ,hogy egy pivi darab gumi bent maradt valahogy es attol lett neki egy gyulladasa. Mondjuk neki nem volt veres...

En mindenkeppen azt tanacsolom ,hogy keresd fel a nogyogyaszod.

2011. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!