Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg nem jönnek be nektek a vékony lányok? Nem az anorexiásokra gondolok, hanem az arányosan karcsúakra.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 11:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
86%
dehogynem. csak ők jönnek be nekik
2009. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
szerintem megoszlanak a vélemények, én egy elég vékony lány vagyok és van aki azt mondja, hogy így vagyok jó, visznt akadt már olyan is aki azt mondta, ő inkább az olyan lányokat szereti aki 'husibb' szóval szerintem ez igazán egyénfüggő :)
2009. ápr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

próbálj a fiúkra nem úgy tekinteni, mint soron gyártott robotokra, hanem mint különböző igényű emberi lényekre, ez megkönnyíti a dolgod.

nincs ilyen, hogy mi jön be nekIK. mindegyiknek más jön be. ez a csaj arcától, meg rengeteg mindentől függ (mert a legtöbb azt nézi meg). van olyan akinek nem tetszik, és találkozik eggyel, aki megtetszik neki. vagy van akinek csak a vékonyak tetszenek, és egyszer mégis meglát egy olyan erősebb testalkatú lányt, hogy megőrül érte.

2009. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
11:43-as jól mondja!
2009. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Először is soha nem tekintettem úgy a fiúkra, sőt..lehet, hogy rosszul fogalmaztam meg, csak szerettem volna, ha leírjátok a véleményeteket a témáról. Különben nekem ezzel nincs problémám, mert a páromnak így tetszem, csak egy cikk olvasása keltette fel bennem az érdeklődést a téma iránt.
2009. ápr. 8. 11:50
 6/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. belinkelnéd a cikket? engem is érdekelne.. :)
2009. ápr. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
persze: [link] egyébként az egész blog erről szól ;)
2009. ápr. 8. 12:08
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pl. a vékony lányok jönnek be, bár rövid ideig voltam együtt egy ha nem is húsos lánnyal, de lehetett mi fogni rajta.
2009. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Ezt honnan vetted? Engem pont amiatt hagyott el a párom, mert nem tudta elfogadni, hogy rajtam van egy kis fogni való is.
2009. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
én elég sovány vagyok, de eddig senkit nem zavart igazán... vagy nem mondta. de még mindig jobban érzem magam így, mintha a rövid topom alól hatalmas hurkák lógnának ki.
2009. ápr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!