Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, tényleg nem jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg nem jönnek be nektek a vékony lányok? Nem az anorexiásokra gondolok, hanem az arányosan karcsúakra.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Van akinek jól áll, az ismerőseim között van olyan csaj aki kicsit hájasabb, de tök vonzó!! van aki vékony, és hányni tudnék ha elképzelem őt hájasabban :S tudom hogy szokás meg minden... dehát nah .. :D
2009. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

14:58 vok, javítok :D szal van akinek jól áll a husi

és..

tudom hogy megszoktam már hogy így néznek ki*

2009. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
tényleg változó, nekem is jobban tetszenek a husibb (de nem duci/kövér) lányok.
2009. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Figy én 20 éves fiú vagyok. És épp nemrég gondolkoztam el ezen amit írtál. Nem az anorexiások ne jönnek be és azok se akik alig férnek be az ajtón . Viszont a 2 között bármi( pont azért gondolkoztam el mert láttam 1 csinos lányt, aki nem anorexiás volt meg nem is az átlag vékony hanem volt rajta 1 kicsi itt ott és húú nagyon jól nézett ki) amúgy teljesen mind1 ebben a kategóriában legalábbis nekem , csak arányos legyen hogy ha itt van akkor ott is...
2009. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Engem a súly teljesen hidegen hagy, az összkép a lényeg. Egy mosolygós arccal és intelligens tekintettel bárki maga köré tud csavarni. A körítés nem a legfontosabb, maximum még jobban fogok örülni, ha az is az általam ideálisnak tartott kategóriába esik :)


Egyébként engem szabályosan a hideg kiráz attól, amit tiniknél látok, hogy minden lány egyformán néz ki, de még egyformán buták is sok tekintetben...mintha futószalagról gördülnének le. Hova tűntek az egyéniségek?

2009. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%
Én sovány vagyok, mégis megvetem a vékony lányokat, pláne azokat, akik szándékosan fogyókúráznak. Egy nőn legyen mit fogni, hiszen attól nő a nő!
2009. jún. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát inkább egy vékony, mint egy dagadt disznó!
2009. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!