Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bugyifétisesek! Vásárolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bugyifétisesek! Vásárolnátok rendelésre használt női bugyit, dvd videomelléklettel, vagy ha élőben vennék le előttetek?

Figyelt kérdés

Létezik olyan törvény ebben az országban ami tiltja ezt?


Tegyük fel egy nagyon jó csaj (vagy akár ki is választhatjátok) , tenne eleget a kéréseteknek, felizgatná magát benne meg amit akartok, aztán megvehetnétek a fehérneműt.


Mennyit érne meg?


2011. aug. 2. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez majdnem prostitúció.
2011. aug. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem nincs ilyen fétisem ,azt hittem poén vagy kategória fake a kérdés.

ha lenne akkor lehet vennék de nem látok rá garanciát,hogy pont az a csaj hordta a bugyit akit kiválasztottam(lehet valami jópofa informatikus gyerek viselte XD)

az ötlet nem rossz csak tökéletesíteni kell a kivitelezést.

2011. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 07:32


Nem érted a lényeget.


Kiválaszthatod a bugyit, akár te magad küldheted el a "megjelölni" kivánt bugyit postán, a kiszemelt csajnak majd egy dvd kiséretében visszakapod a végterméket a vételár kiegyenlitése után.

2011. aug. 2. 22:30
 4/5 anonim válasza:

Hogy működik?

Mennyibe kerül???

Köszi.

2011. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én szívesen adok el: molkitti95@gmail.com
2013. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!