Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt? Élvezte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? Élvezte a helyzetet és csak játszott velem?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel kb 1 éve nagyon jóban lettünk..szal kajak lelki társak lettünk vmi problémája volt mondta segítettem neki, és általában sikerült is..mindig mondta h én mindig megtudom vígasztalni meg h mindenre tudok vmi megoldást (és ezt őszintén mondta..)

Egy idő után természetesen szerelmes lettem belé, közeledésemre azt válaszolta hogy ő nem szeretné elrontani a barátságunkat és maradjuk csak barátok..Aztán utána egy buliban táncoltunk és az elég életveszélyes volt sztem egyikőnk sem foglalkozott nagyon a külvilággal..már majdnem lekaptam mikor jöttek érte bnői hogy ők mennek haza...és így ment..Ezzel teljesen összezavart, és 1X facebookon nem birtam magammal elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé, erre azt válaszolta hogy majd élőben megbeszéljük..aztán vhogy soha nem ugy jött össze...párszor lementem hozzá (másik településen lakik, nem olyan messze..) de olyankor ha feljött a téma akk vagy huzta hogy áááhh nemtudja még vagy elterelte, facebookon lájkolgat összevissza meg hogy jól nézek ki meg ilyesmi..de am meg mindig lepattint vmi dumával..Arra gondolok, hogy ő nagyon élvezi ezt a helyzetet, hogy megyek utána..s ezalatt az egész alatt kb ki is szerettem belőle, meguntam az egészet..szinte most úgy vagyok vele hogy utálom, mert rájöttem hogy csak játszott velem..Utálom azt akibe pár hónappal ezelőtt meg teljesen bele voltam zúgva? nem értem sem magamat, de őt sem hogy miért nem akarja..

Jó dumám, humorom van, nem vagyok az a szerencsétlen alkat..:D Külsőleg sztem olyan átlagos vagyok pár kg súlyfelesleggel, mondjuk izom nélkül xD de sztem nemolyan vészes, meg dolgozom rajta.. :D


Eddig kb volt 1 pasija aki kajak csak traktorban érzi otthon magát, szóval ahhoz képest meg főleg..Meg am nem egy fullos csaj, csak olyan átlag, és beleszerettem anno..

Szóval most úgy vagyok kicsit vele, hogy ezzel inkább ő vesztett sokat..nem én..én csak 1 kis időt mondjuk az életemből..Hozzáteszem egy másik sráccal is ugyanezt csinálta..


Szóval a kérdés maga:D : Szerintetek tényleg csak élvezte a dolgot és játszott velem? Az normális hogy most megutáltam és ha róla van szó akk csak monddok vmi oltást?

Ilyen kicsit lelkiismeretfurdolásom van miatta, vagyis olyan furcsa hogy így gondolkodok arról, aki iránt pár héttel/hónappal ezelőtt még mindent megtettem vna.

16/F


2011. aug. 2. 02:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ne menny utána és igen vnnak nők akik ilyenek hogy szeretik kelletni magukat hagyd a fenébe igaz fériak se tiszták blablabla de itt most hagyd őt majd rájön hogyt ulzásba vitte akelletést
2011. aug. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2011. aug. 2. 02:17
 3/6 anonim ***** válasza:

A lányoknak ez önbizalomnövelés. Kell, mint ahogy a fiúk is szeretnek egyszerre sok lánynak udvarolni, az meg nekik jó.

Ha valaki komolyan téged szeretne majd barátjának, az úgyis látszódik majd, nem kell akkor találgatnod.

2011. aug. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg csak arra használt téged, hogy növelje az egóját, ergo jól kihasznált. szerintem hanyagold, ha tényleg fontos voltál neki valaha is, akkor majd rájön, hogy elveszített és fel fog keresni. de így, hogy futsz utána mint 1 pincsi, kb annyi az esélyed nála, mint ahány becsületes cigány él szeretett kis hazánkban (vagyis semennyi).
2011. aug. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Ááááh ugy sajnálom hogy erre nem jöttem rá előbb..Szószerint futottam utána mint a pincsikutya..pedig alapbol nem vagyok ilyen, de most egyszerüen nem láttam más lehetőséget..muszájnak éreztem v nemtudom:S Nah mind1..jobb később mint soha..:D
2011. aug. 2. 02:35
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!