Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 és fél éves vagyok. Már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 és fél éves vagyok. Már az idősebb férfiak is megnéznek (akár 40éves is). Pedig egy normális lány vagyok ennyi. Ez miért van? Kezdik a nőt látni bennem?

Figyelt kérdés
szerintem egyébként nagyonszép vagyok, ezt már páran mondták csak fura a dolog mert hirtelen nagy lett az érdeklődés körülöttem pedig nemrég még gyereknek tarhattak...
2011. aug. 2. 09:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél fel képet !!

Így van a mai tini lányok nagyon fejlettek. Pont a hétvégén beszélgettem egy 16 éves lánnyal buliban, és simán kinézett 23 évesnek is.

2011. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, képet!
2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg éppen a korod miatt van. Egy középkorú férfinak különösebb szépség sem kell, elég a tény, hogy tizenéves vagy.
2011. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 Lia99 ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem fura ha megnézed az idősebb férfiakat.
2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Igazat adok abban,hogy egy 15 és fél éves lány nem nő. De lehetne kultúráltan is. Annyira unom,hogy ha egy ennyi idős személy feltesz egy kérdést le kell azonnal szólni meg a lekezelő stílusú beszéd. Ez szánalmas mi felnőttek vagyunk,legalább mi legyünk civilizáltak. Undorító,hogy meg kell szólni a másikat a 15éves is lesz nagykorú meg egyebek.
2011. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, attól még nem kell ennyire beoltani a kérdezőt. Biztos vagyok benne hogy ti is épp így izgultatok, hogy már felnőttek lesztek. Figyelj, teljesen norma hogy megnéznek, de a szerénység nem árt. :)
2011. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%

A szerénységhez: Az öregedés legbiztosabb jele, ha minden fiatal csaj tetszik!!!

Nem kell komolyan venni, ha az idős pasik is megnéznek.

2012. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
61%
Egy kicsit az egódból vissza veszel,és nem fognak megbámulni.;)
2012. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
45%

Valószínűleg úgy nézel ki mint egy k..va, és kirakod a pici melled, amit push-up/szivacsos melltartóval "megnagyobbítottál".

Csak egy vizuális tévedés vagy, vigyázz, nehogy egy buliban nagykorúnak nézzenek, és megerőszakoljanak!

2012. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
56%

Tessék egy úgy mond normálisabb válasz :

Ez velem is megtörtént, pont a szomszéd férfi. .meg meg nézegett. Na meg valameik nap áthozta az ùjságot s én pont fürdödresszbe voltam s hát meg kell mondjam olyan szemekkel nézett rám mintha le akarna teperni. No de én élvezzem pl az ilyet..s direkt csinálom h megnézzek. .Másképp mert azért nézznek tuti mert csinos vagy ;)

2012. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!